"Gdybym Był Bogaty" tekst piosenki
"Gdybym Był Bogaty"
Ojojojojojojojojojojojojojoj
Co ja bym zrobił, gdybym ja to miał
Pokazałbym klasę
Gdybym był bogaty
RAMPAMPAMPAM
RAMPAMRAMPAM
PAMPAMPAMPAM
RAMPAMPAM
Nie uciekłbym z Polski i nie mieszkał w Anglii
Nie ćpał narkotyków, po prostu bym się bawił
Został mistrzem świata w rozpierdalaniu kasy
Spłacił komorników i zabrał ich na wczasy
Dalej bym pracował i nagrywał rapy
Dziś bym jeździł Porsche i kupił pół Warszawy
Siedziałbym w kasynie i przegrywał w karty
Ale, kurwa, kradłem auta i do dzisiaj mam zawiasy
Gdybym był bogaty
RAMPAMPAMPAM
RAMPAMRAMPAM
PAMPAMPAMPAM
RAMPAMPAM
Gdybym był bogaty
RAMPAMPAMPAM
RAMPAMRAMPAM
PAMPAMPAMPAM
RAMPAMPAM
Zakupione ziemie liczyłbym hektarami
Prywatna kuchenka gotowałaby umami
Mandaty bym pieprzył, jak jebany [?] (jebać!)
A w kominku to bym palił dolarami
Bezdomnemu na farta dychę dał do łapy
A w Tajlandii hodował lady-małpy
Ze starym Cyrus grałbym country
A zmartwień nie byłoby żadnych
Gdybym był bogaty
RAMPAMPAMPAM
RAMPAMRAMPAM
PAMPAMPAMPAM
RAMPAMPAM
Gdybym był bogaty
RAMPAMPAMPAM
RAMPAMRAMPAM
PAMPAMPAMPAM
RAMPAMPAM
Od Chajzera wykupiłbym lek na raka
I monster truckiem wygrał Paryż Dakar
Miałbym swój fast food i po tylu latach
Wykupił udziały, oddał Rogerowi maka
Na własność się liczy serią ze złotego AK
Pognałbym skarbówkę, po prostu bym nie spłacał
Na koniu wyścigowym warkocze bym zaplatał
By Julia mówiła, że zajebisty tata
Gdybym był bogaty
RAMPAMPAMPAM
RAMPAMRAMPAM
PAMPAMPAMPAM
RAMPAMPAM
Gdybym był bogaty
RAMPAMPAMPAM
RAMPAMRAMPAM
PAMPAMPAMPAM
RAMPAMPAM
- AZLyrics
- P
- Popek Lyrics
album:
"Popek Czy Paweł" (2026)
You May Also Like
Bezczel - "Niejebajka" Nie łatwo żyć z ADHD cóż, kiedy ma się w sobie ogień
Nie chce pić już, lecz obiecać sobie nie mogę
I nie chce być taki ani nawet podobny
I powiem ci, że nie chce żyć tak i przysięgam tobie pod...
ReTo - "Blask" Nie ma, że nie dziś
Musi być na już, nie mam więcej żyć
Nie chcę tracić ani chwili
Dawaj plik, wydamy go tu
Będzie pewność, że pieniądze nas nie podzieliły
To co złe, zamienimy w śmiech
Udowadniam...
Kubanczyk - "Zwykły Chłopak" Ja to zwykły chłopak ze skromnego miasta
Oni mówią na mnie gwiazda, mnie powoli to przerasta (przerasta!)
Coraz częściej jak chcę zjeść to tylko McDrive
No bo jak chcę w restauracji to z ukrycia...
Kabe - "Słuchaj Bracie" Znowu, znowu nie śpię, nie mam tyle jeszcze
Zarabiamy w noc, w noc, zarabiamy w dzień, w dzień
Tylko jedno wyjście, problemów jest więcej
Jak mam w tym bagnie zachować serce non stop, yeah, zawsze...