"Ty I Ja" tekst piosenki
Popek & Pablo Lyrics
"Ty I Ja"
Poznałem cię w Krakowie na osiedlu
Wtedy pierwszy raz (pierwszy raz...)
Zapatrzony w ciebie miałem wtedy dwadzieścia parę lat
Bałem się zakochać, bo całe życie byłem zupełnie sam
Ty podałaś mi rękę i jesteś ze mną pomimo wszystkich dram (pomimo wszystkich dram)
To jeszcze nie był nasz czas, nie było uczuć
A w nas nie mogłem uwierzyć, że ja (że ja)
Zakocham się w tobie tak i całe serce ci dam
I tak do dziś, bez żadnych zmian (bez żadnych zmian!)
Skończyłbym w więzieniu albo w piekle
Ale jestem w Niebie, ty i ja
Ty i ja...
Skończyłbym w więzieniu albo w piekle
Ale jestem w Niebie, ty i ja
Ty i ja...
Skończyłbym w więzieniu albo w piekle
Ale jestem w Niebie, ty i ja
Ty i ja...
Skończyłbym w więzieniu albo w piekle
Ale jestem w Niebie, ty i ja
Ty i ja...
Czy pamiętasz, jak w garażu ja uklękłem na kolanach tam? (na kolanach)
Ty przyrzekłaś, że już nigdy, przenigdy, nie będę sam
Z tobą najpiękniejsze chwile, jak namiętny seks
Między nami walp
Ty jesteś moją Mona Lisą, inspiracją każdego dnia (każdego dnia)
Wiem, że dziś wierzę w nas, z tobą dotykam gwiazd
Chociaż nie dawali nam szans (nie dawali!)
Tylko imię twe znam, razem od tylu lat
Towarzysz mi co dnia (co dnia!)
Skończyłbym w więzieniu albo w piekle
Ale jestem w Niebie, ty i ja
Ty i ja...
Skończyłbym w więzieniu albo w piekle
Ale jestem w Niebie, ty i ja
Ty i ja...
Skończyłbym w więzieniu albo w piekle
Ale jestem w Niebie, ty i ja
Ty i ja...
Skończyłbym w więzieniu albo w piekle
Ale jestem w Niebie, ty i ja
Ty i ja...
Słuchajcie, to jest list miłosny, a ktoś, kto tego słucha mógłby pomyśleć, że to jest dla jakiejś dziewczyny (nie jest)
To jest miłość do muzyki, ona mnie nigdy nie pocisnęła (nigdy)
Nigdy mnie nie zdradziła (nigdy)
Po prostu jest (jest)
Kocham cię, muzyczko, mua
Aje!
Dobranoc...
- AZLyrics
- P
- Popek Lyrics
album:
"Popek Czy Paweł" (2026)
You May Also Like
TEDE - "69 REMIX" I na tym powinienem już skończyć, ale nie mogę tego tak zostawić
To, że ty mnie nieudolnie obrażasz, to ja mam głęboko tam
Ale tego, że ty fiutku obrażasz moich fanów - to ja już ci nie mogę...
M0LLY & Albert RCB - "Nie Bałem Się Marzyć" Jestem tu, gdzie chciałem, no bo się nie bałem marzyć
Wiele dróg przeszedłem, się potknąłem wiele razy
I widziałem wiele scen, które ciężko wyobrazić
I spełniałem dalej sen, chociaż nie żyję bez...
Mata - "333km/h" Zajrzyj do środka, na zewnątrz Europa
Popatrz na Polaka, Polaka
Mmm, ale słoneczny listopad
Hahahahaha (ale słoneczny listopad)
Bez dachu gokart
Trzysta trzydzieści trzy, jadę na bombach
Trzysta...
Olejnik x Sentino - "DiSs Na Nitro" Po co ci to? Byłeś grzeczniutki za ekranem
Nie myłeś rąk, takim milutkim moim fanem
Zabierasz głos, ten sam głos, który ja ci dałem
Sicarios, rozjebią ciebie wraz z Takefunem
Tak szczerze Nitro to...
TACONAFIDE - "Tamagotchi" Patrzyłem na ciebie przez szyby, pukałem do ciebie przez szkło
Pisałem do ciebie niewinne DM'y, to jeszcze nie to
Na oczy to ledwie już widzę, w Warszawie jest wszędzie ten smog
Pamiętasz,...