"Idziemy Przez Las" tekst piosenki

"Idziemy Przez Las"

Czegoś się bałem, potem mi przeszło
Co zrobisz, gdy na ulicy ktoś obrazi twoją przeszłość?
Co zrobisz, gdy na ulicy ktoś popchnie twoją dziewczynę?
Odpuścisz czy będziesz napierdalał się ze skurwysynem?
Jeśli odpuścisz czy będziesz później żałował?
Lepiej zapisz się na trening, bo na tych, kurwa, bezdrożach
Od chuja jest elementów wszelkiej maści
Więc w imię miłości sobie rozjebiecie czaszki
Mógłbym umrzeć za miejsce, o którym myślę dom
Ty pewnie też za to miejsce gotów byłbyś stoczyć bitwę swą
Więc lepiej bądźmy gotowi, by odjebać pięć lat
Bo granica od wolności jest cienka jak blant
Co różni kozaka od kota, od leszcza frajera
Sytuacja, która każdemu z nich banię sponiewiera
A my umrzyjmy tu - za miłość, za los, za przekonania
I zbudujmy dom, w którym normalność kurestwo zasłania
Gdzie bohaterami nie są ludzie wykształceni
Mądrzy lecz pojeby, tiktokerzy, youtuberzy, mafiosi
Nie rodzice opowiadający swoim dzieciom na sen story
Powiedz - czy tak było zawsze? Czy tak jest od tej pory?
Co jest fajne? Co jest porządne? Nożeż w kurwę
Jak coś dziś nie nosi znamion zła to jest nudne
I nie prowadzi do hajsu, do dup, sukcesu
A ty przecież nie chcesz skończyć bez tych bzdur, człowieku
To przeterminowane hasła - nie niszcz, nie zabijaj
Nawet, gdy pojawia szczerość się, to na niej jest makijaż
Czy to prawda? Czy może to jak uśmiech na feedzie?
Ex umbra ad libertatem - czas pokaże co przyjdzie


Writer(s): Piotr Szulc
You May Also Like
Guzior - "BLUEBERRY" Wow, ale bubel Jak Pezet wyszedłem po chleb, no a skończyłem w klubie Wow, ale bubel O, wstawiaj post na grupie, se lecę na kluby i wszystko mam w dupie A jutro nagłówek, że porwałem Uber, ale mam...
Bedoes & Kubi Producent - "05:05" Ona patrzy na mnie, szepcze mi, że ją to boli Mówi mi, że jestem diabłem, ale woła Boga zawsze, jak dochodzi Wyjątkowo szybkie auto, ale chuj obchodzi mnie to, ile koni (skrrr) Nocne życie, nocna...
TACONAFIDE - "Sectumsempra" Nigdy więcej łez, nigdy więcej łez Nigdy więcej, nigdy więcej Siedzę w oknie i dopijam gorzki sok z granatu Życie nie jest sprawiedliwe, weź to powiedz światu Leci trochę smutów, leci trochę trapu...
Deemz - "Eldorado" Deemz na tracku, dzieciaku Młody Borek, PlanBe, Deemz (Ja... Ja...) Daj mi tylko jedną noc, zapomnij o swoich przejściach Skarbie, ze mną chodź, wiem, że masz już dosyć piekła Mała weź mą dłoń,...
schafter - "martin shkreli freestyle" Słucham Jamiroquai, jej kupując nowy denim (Nowy denim, nowy denim, nowy denim, jebać ceny) Zwrota smakuje jak bigos, chyba coś tam muszę zmienić (Muszę zmienić, muszę zmienić, muszę zmienić, muszę...