"GÓRA" tekst piosenki

"GÓRA"

Tu góra
Tam morze
A w serdusku płac
Oj, nie płacz
Chłopaku
Masz już dużo lat

Za serduszkiem płaczę
Co w górach, co w górach
Och, piękne jest to serce
Lecz zatruwa mnie, wierzcie
Ale i tak tęsknię
Marznę, idę, biegnę
To za tobą tęsknię
Mówiłem ci to przecież
Lecz zrobić nic nie możesz
Masz zatrute smutkiem serce
Niełatwo jest ci kochać
Pamiętam twoje słowa

Tu góra
Tam morze
A w serduszku płacz
Oj, nie płacz
Chłopaku
Masz już dużo lat

Mam już latek trochę
Choć nie za dużo jeszcze
Oddałem tobie serce
I popłynęły wiersze
Do ciebie listy długie
Do niespokojnej rzeki
Nie nad morzem serce
W górach też nie czeka
Może gdzieś w dolinie
Znajdzie miłość moje serce
Choć bardzo chciałem ciebie
Mówiłem ci to przecież

Tu góra
Tam morze
A w serduszku płacz
Oj, nie płacz
Chłopaku
Masz już dużo lat
Tu góra
Tam morze
A w serduszku płacz
Oj, nie płacz (Oj, nie płacz)
Chłopaku (Chłopaku)
Masz już dużo lat

O, góra
Nie góra
Serce złamie ci
Uważaj
Dziewcyno
Za zapłatę łzy