"Nie Bój Się Na Zapas!" tekst piosenki
"Nie Bój Się Na Zapas!"
Na drzwiach rosną mi słoneczniki
Nie słoneczników chciałem na serce połamane
I znów głupi kwiat będzie gnić
Musiałem uciec z domu, bo znowu zwariowałem
Myśli w głowie wciąż mieszasz mi
I tańczysz sobie w klubie z kimś do białego rana
A ja boję się na zapas
(Nie bój się)
Na zapas, na zapas
Martwię się na zapas
(Przytul się)
Na zapas, na zapas
Ratuj mnie na zapas
(Raduj się)
Na zapas, na zapas
Kochaj mnie na zapas
(Kochaj się)
Na zapas, na zapas
Łatwo powiedzieć - nie bój się!
Mam paranoję w głowie i całkiem zwariowałem
Rozleciał mi się marzeń plan
I chyba nigdy w życiu, aż tyle nie płakałem
Miłości nie raz strach się bać
Po wielu, wielu latach to z tobą spróbowałem
I boję się na zapas
(Nie bój się)
Na zapas, na zapas
Martwię się na zapas
(Przytul się)
Na zapas, na zapas
Ratuj mnie na zapas
(Raduj się)
Na zapas, na zapas
Kochaj mnie na zapas
(Kochaj się)
Na zapas, na zapas
Na ciebie czekam tyle lat
Tak chciałem ci powiedzieć, lecz wszystko już spaprane
W Warszawie znów mam tyle serc
Do kiedyś lub do nigdy, naprawdę zwariowałem
Mama mówiła zawsze mi
Bym nie bał się na zapas, bo nic mi to nie daje
Boję się na zapas
(Nie bój się)
Na zapas, na zapas
Martwię się na zapas
(Przytul się)
Na zapas, na zapas
Ratuj mnie na zapas
(Raduj się)
Na zapas, na zapas
Kochaj mnie na zapas
(Kochaj się)
Na zapas, na zapas
Jestem słońcem za chmurą
Tęsknię za Górą
Boję się bliskości
Boję samotności
Boję się bać
Kogoś kochać
Boję się umierać
Życia też się boję
Boję się, boję
Za nas dwoje troje
Boje się na zapas
(Nie bój się)
Na zapas, na zapas
Martwię się na zapas
(Przytul się)
Na zapas, na zapas
Nie bój się na zapas
(Nie bój się)
Na zapas, na zapas
Nie martw się na zapas
(Przytul się)
Na zapas, na zapas
Kochaj się na zapas
(Raduj się)
Na zapas, na zapas
Na zapas, na zapas, na zapas
Na zapas, na zapas
- AZLyrics
- R
- Ralph Kaminski Lyrics
You May Also Like
Vito Bambino - "Ulek I Dawcia" Bo trochę chciałbym wege być
I trochę rzadziej w lustro patrzeć
Z dnia na dzień się nie zmienię zbyt
Przeżyłbym pierwszy Woodstock na kwasie
Miał z wielu rzeczy benefit (Oh)
Pokazałbym, że luźno da...
sanah - "Sen We Śnie" Z pocałunkiem pożegnania
Kiedy nadszedł czas rozstania
Dziś już wyznać się nie wzbraniam
Miałaś rację, życie moje było snem
Cóż, nadzieja uszła w cień
A czy nocą, czyli w dzień
Czy na jawie, czy w...
schafter - "bigos" Och, słucham sobie Kultu, jej kupując torbę Céline
IPhone robi shuffle, teraz leci "Tom i Jerry"
Czasem w sercu rany kłute się nie goją do weseli
Image mi szkalują, czuję się jak orzeł bielik
Kiedyś...
Dawid Kwiatkowski - "Pali Się Niebo" Nie mamy nic
Jeśli serce głuche i tak chcemy żyć
Po prostu być
Byle jak najdalej przejść
Dlatego drogą jesteś Ty
I to niebo dla mnie wszystko znaczy dziś
Pali się niebo i nie ma Cię tu
Kto mi poda...