"List Z Wielkiego Miasta" tekst piosenki
"List Z Wielkiego Miasta"
I jestem tu, na szczycie wzgórza
Z podróży piszę list
Przystanek burza
Co zrobić, gdy już nie ma ciebie
Jak łapać szczęście, gdy
Nadzieja blednie
Nie ma braw ani chwał
Żaden blask, żaden szmal
Nie da ci to co miłość
Tyle snów, tyle snów
W moim mieście
Obok mnie, obok mnie
Choć daleko
Jestem tu, bo marzeń wiele mam
Wciąż marzeń wiele mam
Znów rok mi mija, co dalej nie wiem
Zachłanny tłum bez końca biegnie
Bezdusznie w dżungli głów
Nie widzi siebie
Przytłacza mnie samotna rzeka
Przepięknych ludzi co im czas ucieka
Tyle snów, tyle snów
W moim mieście
Obok mnie, obok mnie! Obok mnie! Obok mnie!
Choć daleko
Jestem tu, bo marzeń wiele mam
Wciąż marzeń wiele mam
Znów rok mi mija, co dalej nie wiem i smutno jest tu
Co dalej nie wiem, co dalej nie wiem...
- AZLyrics
- R
- Ralph Kaminski Lyrics
You May Also Like
Vito Bambino - "Nudy" Bo ona woli Hollywood
Bo ona woli big bang do kasyna z wingman
Zakochana w Joey ciut
Włącza telewizję, bo bez niej nie przyśnie
I tak powoli Molly czuć, więc zbiera się na misję
Ponoć o nią pytają...
Bitamina - "Pornosy" Wchodzę do miejsca, gdzie kolejka łamie się w połowie
Drugą część chowa za rogiem, ale mnie to nie dotyczy nie
Ja se wchodzę kiedy chcę i na papsach w te i we w tę idę
Nikt mnie nie szturcha i jest...
Vito Bambino - "Podpalmy To" Bo skoro nic nie jest już ważne
Z naszego my zostało mi ja
Jestem zły i chciałbym wnieść skargę
Co to jest za syf? Nie umiem w to grać
I nie mów na to gniew, to ból
Wszyscy ludzie precz, one, two...