"Nie Boję Się Jutra" tekst piosenki
"Nie Boję Się Jutra"
Jestem gotowy przejść każdą z dróg by je znać
Żyje, po to by czuć i umrzeć dumnym jak paw
Na głowę pada deszcz, a w duchu wieje wiatr
Na twarzy widać gniew tych oczu nie pozna strach
Twoje słowa bez pokrycia ważą nic (Ważą nic)
Moje dłonie dotkną, czego będę chciał (Będę chciał)
I podniosą jutro ciężar, który był (Który był)
Wczoraj niemożliwie ciężki, by z nim wstać
Moja mama chodzi dumna i nic jej nie brakuje
Moja mała czasem wkurwia się, że dużo pracuje
Słyszę, że ostatni kur piał, także jestem gotowy
Ponieść straty, ale, kurwa, nie do złożenia broni
Nie boję się jutra, czekam tylko, co przyniesie szczęście a może wiatr w twarz
Nie unikam lustra, chociaż nie zawsze się cieszę, widząc odbity w nim świat
Nie boję się jutra czekam tylko, co przyniesie szczęście a może wiatr w twarz
W ludzi oczach pustka, jak na gałązkach, gdy jesień spotka na spacerze sad
Jestem jak jedna iskra, która spaliła las
Jedna kropla, która zgasiła żar
Jedno słowo, które zaboli jak
Pożegnanie z osobą, której zawsze będzie brak
To wszystko, co dziś mam należy się jak psu buda
Nigdy nie było dnia bym stwierdził, że się nie uda
I pierdolę ten szmal, bo profity liczę w ludziach
Którzy będą przy mnie stać, czy to słońce, czy to burza
Piorun przeciął niebo, róże całe w kolcach
Ogień spali drzewo jeszcze nim odejdzie wiosna
Ty nie byleś kolegą, bo nie miałeś jaj by zostać
I nie spytam: "dlaczego?", tak jak nie spytałem ojca
Nie boję się jutra, czekam tylko, co przyniesie szczęście a może wiatr w twarz
Nie unikam lustra, chociaż nie zawsze się cieszę, widząc odbity w nim świat
Nie boję się jutra czekam tylko, co przyniesie szczęście a może wiatr w twarz
W ludzi oczach pustka, jak na gałązkach, gdy jesień spotka na spacerze sad
- AZLyrics
- R
- ReTo Lyrics
You May Also Like
Vkie - "DWA KROKI W TYŁ" Pierdolą dużo, niczego nie robią
Dla mnie to profit, już dawno jest fobią
Mówi coś typ ten co jara się Dodą
Vkie to wokal, a na bicie Dodo
Pilnuj tych typów co stoją za tobą
Lewa cię głaszczę, prawa...
Bary & Leeny - "BŁĘDNE KOŁO" Pan, na które piętro?
Ja Panu wcisnę
Jedziemy na sam dół
Ey, Leeny cook this shit up
To moja nagroda, czy to moje piętno
Was zostawiam w tyle, no a zwiększam ciągle tempo
Ty trochę przyhamuj i weź...
Asster - "MUSZĘ ZARABIAĆ" W końcu czuję, że żyję
Mam przebicie swoim słowem
Teraz mam więcej, mam tą siłę
Mam w tym miejsce, mam w tym głowę
Muszę zarabiać, ja kocham guap
Dla moich braci, nie dla tych szmat
Im dałem więcej,...
Chivas - "Odkąd Nauczyłem Się Przeklinać" Od nich nauczyłem się przeklinać
Caprisun i fit adidas
Odkąd nauczyłem się przeklinać
Mówiłem że idę tam tam arriba
Caprisun i fit adidas
Jestem tu sam sam i sativa (la la lila)
Odkąd nauczyłem się...
Kaz Bałagane - "Alejami Gwiazd" Nie pierdol, że prawda zawsze wychodzi na jaw, bo nie wychodzi
I nie każdy wróg do ciebie szczerzy zęby, no bo częściej on słodzi (Mordko mordeczko)
I nie zawsze wraca ta karma
I te plotki nie noszą...