"Reto Pie*dol Się" tekst piosenki
"Reto Pie*dol Się"
To chyba czas, żeby się bawić
Robię nowe numery
Mamy cztery ostatnie
I pokaż szansę wewnątrz
Nie powiedzie to każda, że będę lepiej, lepiej
Nowe numery to nie to, to nie jest to
Te z przodu kariery lepiej brzmią, lepiej brzmią
Kończyłem się po każdej z pół, po każdej z pół
Diamentowej nie sprawdzi nikt, nie
Zmieniałem flow jak auta, było x100
Teraz mam dwa, boli mnie to, skoro moja forma spadła
Cierpię, bo nigdy nie będę tak dobry jak w 2k16
Gdy ruchałem twą baby i gdy jebałem twoją pannę
Średnio o tym co dwa wersy, przez co było to niepowtarzalne
Nigdy już nie będę sobą, bo jak bez soczewek i z brodą
Ujebać tę płytę, bo skoro jest nową
To nie będzie starszą, a wszyscy ją wolą
Jestem Syzyfem i pcham to
Czasami myślę, czy warto
Jak Rysiek Lidel, jedynie się staczam przez narko
Słyszałeś płytę? Nie warto
To chyba czas już, by się martwić
Robię nowy album, jakby miał być tym ostatnim
I nie mam szansy, by był pierwszym
Potwierdzi to każdy, że wtedy by był najlepszy
Zamawiam dwa nowe Rolexy
To pewnie kara za me błędy
Kiedyś pisałem, mu czymś Shakespeare
Teraz mnie docenią, ale dopiero po śmierci
Nagrałem braku zdrajcy, więc to kłamstwo, że już nie żal mi
I nie ma cienia szansy, by zapałką była moja złość
Bo tylko żal ma taką siłę sprawczą, jakiej nie ma nic
Ja kurwa jestem niepoważny
Tak, bo opowiadam w tekstach wam
O tym, co teraz czuję lub co musiałem przeżyć
A to nudne jest w sumie
Chyba zmyślę coś, jak to raperzy
Fan mi powie, jak ich zrobić numer
Zapytam pierwszego lepszego, jak wszyscy chcą tego samego
Rozumiem, że jak spełnię prośbę jednego
Pozostali nic nie powiedzą w ogóle
Tak w rok mi przeszły chęci, ktoś podpieprzył talent
Mam głos i język niezły, flow i teksty słabe
Cóż, nagrałem, ale brzmi jak nowe, a nie stare
Płonie joint nad ranem, miałem myśl, że może nie nadaję się
Do tego już, choć mam z tego w chuj
Wjechał diament, a mnie już braknie ścian, żeby to wieszać znowu
Pełny klub, to chyba pewny cud
Przekraczam kolejny próg, tak zjadam, że pełny brzuch
A wy nie macie już nic na talerzach
Kiedy się skończę, chuj to wie
Zapytaj chuja, na pewno odpowie
Mam sporo na koncie, mój to grzech
No bo zasuwam tak ciężko na swoje
Zamówiłem ostre, będę jeść
Ty jesteś osłem, tak jak salami
Gadając już owce, pieprzę je
Bo robię, co chcę i tańczę z wilkami
I tworzę te plany, mam to przed oczami
Jak proch rozsypany, się zbieram do kupy
Choć wiem, że to fani i nie chcę ich ranić
Ale już czasami marzę, by być głuchym
Jestem na fali albo płynę pod prąd
Tworzę tsunami, ty idziesz by zmoknąć
Gdy idę palić, zamykam się z oknem
A ty niepytany, otwierasz tę mordę
Wyjebał uwagę i dlatego jestem wdzięczny
Że zwrócili uwagę, mici, co są najpiękniejsi
Nie biorę pod uwagę, że to może ich kompleksy
Bo skoro widzą wadę, u mnie nie mają najmniejszych
Koło chuja lata nic, co trafia w gusta
Nie kończyłem wam na ryja, macie mnie na ustach
Nie zamierzam być taki jak wy i to was skurwia
Bo wolę rok życia tygrysa niż 20 żółwia
To chyba czas już, by się martwić
- AZLyrics
- R
- ReTo Lyrics
You May Also Like
Avi - "C'est La Vie" Czuję się na to wszystko za stary
Chciałbym to rzucić i zobaczyć Paryż
Wręczyć Ci bukiet kwiatów w knajpie, nie myśląc, co potem, tylko o tym co najpierw
Wreszcie pisać wiersze jak Szymborska, bo w...
Zeamsone - "Więzień Wizerunku" Nie piję samogonu w hotelowym lobby w piątek
Wsiadam do samochodu, jadę do domu jak kończę koncert
Parę zdjęć z fanami, nie chcę zdjąć stanik jej
Wolę by zdjęła okulary, nie widziała twarzy mej...
Young Igi - "Bestia" Worek on this bitch
Skrrt, skrrt, skrrt, skrrt
Okej, robię się dorosły, bo chyba muszę płacić za me auta
Te diamenty na szyi, to wszystko to nie bogactwa
Zrobiłem dużo więcej i jest dumna moja...
Bonus RPK - "Chorągiewa" Chciałbyś wszędzie mieć dobrze, ale tak się nie da
Jesteś chuj nie kolega, chuj, chuj nie kolega
Chyba zapomniałeś na czym przyjaźń polega
Tam leci gdzie zawiewa, jebana chorągiewa
Chciałbyś wszędzie...
Guzior - "Uppercut" To nigdy nie jest kolejna piosenka
Dlatego nie wpada za EP'ką EP'ka
Nie miałem za lekko za łebka
Więc trochę podrosłem i nabrałem masy
Zawieszony w uczniowskich prawach przez bójki na przerwach, bo...