"Dlaczego Nie Wiem, Co Teraz Powiedzieć?" tekst piosenki
Sarius & Pawbeats Lyrics
"Dlaczego Nie Wiem, Co Teraz Powiedzieć?"
Ej, świat, dzięki za disckmana i wspomnienia
Dziś to nie do uwierzenia, by nie nagrać przyjaciela, dziś
Tak jak wczoraj, jutra nie ma, na strych też chciałem uciekać
Ale mi zajął tam miejsce kolega, i teraz w snach, mówi że muszę poczekać
Ej, świat, dziękuję za dziecko i moją kobietę
A przecież nie miałem mieć miejsca na świecie
Krzywdziłem kurwa każdego jak leci
Mam kosę i klamkę i dziesięciu chętnych
Ej, świat, dlaczego nie wiem co teraz powiedzieć
Za co skurwielu mi dałeś to szczęście, dzięki...
Teraz nic nie mogę spieprzyć
Zawszę gdy podjeżdża czarny mat
Ludzie mówią, że ten cień to ja
Każdy etap pokonałem sam
Nie ma tu drugiego jak
Nie ma tu takiego jak ja
Zawszę gdy podjeżdża czarny mat
Ludzie mówią, że ten cień to ja
Każdy etap pokonałem sam
Nie ma tu drugiego jak
Nie ma tu takiego jak ja
A teraz usiądź się w końcu uspokój (spokojnie)
Nie daj się zmylić mym wściekłym oczom (to proste)
Tak patrzeć na świat Cię uczą pieniądze
Ruchają wszystkich, nie chodzi o ciążę
Ej świat, może to zrobię, a może nie zdążę
Brat? Ja takim braciom to pluje na mordę
Strach? Wszystkim tym strachom to zbiłem tu piątkę jak Pablo
Pierwsza chwyciłaś mą rękę, jak banknot
Teraz nazywasz się dla mnie per dawno
Ej, świat chcę iść do domu, powiedz koleżankom...
Spraw by bolało je tak samo bardzo
Zawszę gdy podjeżdża czarny mat
Ludzie mówią, że ten cień to ja
Każdy etap pokonałem sam
Nie ma tu drugiego jak
Nie ma tu takiego jak ja
Zawszę gdy podjeżdża czarny mat
Ludzie mówią, że ten cień to ja
Każdy etap pokonałem sam
Nie ma tu drugiego jak
Nie ma tu takiego jak ja
- AZLyrics
- S
- Sarius Lyrics
album:
"Rozmowy Dla Dorosłych" (2024)
Jak Rozmawiać?
You May Also Like
KęKę - "Głęboki Oddech" Biorę sobie głęboki oddech
Wszystko było po coś najwidoczniej
Upadamy w mrok, by się podnieść
Noc znów zamieniam na dzień, znów zamieniam na dzień
Biorę sobie głęboki oddech
Wszystko było po coś...
grimmy - "dead weather" Bliscy kumple to alkoholicy, nic dziwnego
Jak pół życia było pite do nieznajomego
A, a, a, a, zostały nam
Zawleczki, nakrętki, potem kapsle na blat
Czerwiec, lipiec, sierpień, w głowie mam dead...
Opał & Gibbs - "MMORPG" Być sobą w tych grach
Uciekam wam na inny świat
Jak mam czuć tu strach
Widzi mnie odbicie fal Nie oddam jednego wersu nawet za całe albumy tych raperków
Nie oddam żadnego sejwu nawet jeśli dasz mi...
ReTo - "Aye (Scratch: Avens)" Ej, what, what, what
Ty nie podskakuj do mnie mordo, lepiej skocz po browar
Nie będzie z ciebie Magika, chociaż robisz to na pokaz
Ja jestem kotem w butach, ciułam sobie na nike'a
A ty i tak mnie...
Dwa Sławy - "Ganz Egal" Yo, mam 7 lat, już od siedmiu wyjebane
Mam takie nastawienie: stawiaj piątkę albo pałę
Rozłąka starych - szczerze - ma znaczenie raczej małe
Mogę z tatą albo z mamą pójść - w sumie to ganz egal jest...