"Jak Dobrze Żyć?" tekst piosenki
Sarius & Pawbeats Lyrics
"Jak Dobrze Żyć?"
(Ej yo)
A który raz otoczony imionami, myślę "czego mi brak?"
Już nie jesteśmy tacy sami, chociaż czasem bym chciał
Ale się nie spotkamy, podłożyłem dynamit
Pod to co z nas zostało stary
A czasami gdzieś nocami widzę twarze, których jednak mi żal, poczekaj dalej
Wszystko, co przeżyjemy, to zyskamy, obojętnie jak
Mam blisko swoich ludzi na dramaty, są kumaci, więc nie będę sam
Za wszystko, z czym sobie znowu radę damy, bym się napił, jak za dawnych lat
Miłość jest zawszę w parzę z problemami, z problemami
Czemu uciekacie teraz, jak to ta sama twarz? (Czemu uciekacie?)
Telefon do przyjaciela dziś nazywa się jak... (Numer do szmaty)
Ale to też wliczamy, weź ich wszystkich na bary
Też coś ode mnie zamów dla nich
Lubię widzieć, jak chamy, które coś tam gadają
Jedzą z ręki, jak małe sarny
(Dobrze to znamy)
Wszystko, co przeżyjemy, to zyskamy, obojętnie jak
Mam blisko swoich ludzi na dramaty, są kumaci więc nie będę sam
Za wszystko, z czym sobie znowu radę damy, bym się napił jak za dawnych lat
Miłość jest zawszę w parzę z problemami, z problemami
Wszystko, co przeżyjemy, to zyskamy, obojętnie jak
Mam blisko swoich ludzi na gramaty, są kumaci więc nie będę sam
Za wszystko, z czym sobie znowu radę damy, bym się napił jak za dawnych lat
Miłość jest zawszę w parzę z problemami, z problemami
- AZLyrics
- S
- Sarius Lyrics
album:
"Rozmowy Dla Dorosłych" (2024)
Jak Rozmawiać?
You May Also Like
TEDE - "NONTOPER" Ej joł mordo, mam feeling tego momentu
Mam feeling tej chwili
Czuję, że to wszystko się właśnie wydarza, mordo
It's happening
Ding-dong, to znowu ja głupia pindo
Outdoor, indoor, to auto to jedzie...
Louis Villain - "ME2" Znowu nie śpimy po nocach
Nie wiem jak odnaleźć się, zgubiłem się w twoich oczach
Piszesz, że nienawidzisz mnie, ale chcesz się ze mną kochać
Chcemy się sobą bawić, zostawić i tyle
Czy to jest coś...
Szpaku - "GUMMO" Saluto chłopaku na wyspach
Jakie saluto? Wykrzyczę to w pysk wam
Ciągle na blokach, a marzy się willa
Stamtąd chłopaki tu chcieli powbijać
Ale różnica jest taka, że chcę stąd wyjebać
Nie zostać na...
Kubi Producent - "GDY SERCE PRZESTAJE BIĆ" Życie to kilka jest momentów, krótkich chwil
Życie to kilka łez i szept Twój, kochanie śpij
Życie, Ty pytasz je, nie jesteś tu, to chuj ci w ryj
Życie, przeklinasz je, gdy w sercu
Gdy serce przestaje...
Przyłu - "Bis" Brakuje mi twojego wzroku kiedy w głowie masz nas
Myślę o tym kiedy jadę na gig
Wróciłem do pustego domu, pościel jeszcze pachnie tobą
Doskonale wiesz, że liczę na...
Brakuje mi twojego wzroku kiedy...