"Jak Daleko Jest Niebo?" tekst piosenki

Sarius & Pawbeats Lyrics

"Jak Daleko Jest Niebo?"

Jak ostatni mustang, który został
Już nie mówi dokąd gnać stary kompas
W sercu dalej gra ta melodia
Być wolnym, dotknąć gwiazd
Móc dotknąć i poznać, co dnia
Jak daleko jest niebo od nas
Chociaż to dla idola brzmi jak riposta
Jakby którykolwiek z was tu nie zmądrzał
Moje ciało będzie słuchać się tylko Słońca
Może kiedykolwiek nawet sam mnie rozpoznasz
W męskich rozmowach, w roli kata czy ojca?
Nie chodzi o bieg, cash, rację, czy spontan
Już tak nie chcę, choć to ładnie wygląda
To po pierwsze, po trzecie daj ognia
Bo po drugie palę brednie bez podstaw

Powoli, to najszybsza droga, by odnaleźć szczęście
To boli, wcale nie prościej, gdy na drodze dźwigasz więcej
A boję się, że nie przejdzie, nie znajdę już siebie na mieście
Pozwolisz? Już nie chcę mijać cię obojętnie, nie chcę

Mówią o mnie Jon Bon Jovi
Mówią o mnie alkoholik
Mówią o mnie człowiek dobry
Każde z nich jest tylko słowem
Piękne jest to, co najprostsze w czasach najgorszych
I choćbyś wtopił - nie da się nie kochać wiosny
Jak mustangi pośród łąki rozbiegane tożsamości
Z dala gdzieś od głównej drogi, tam gdzie nas nie sięgną drony
Daj mi rękę, jeśli wchodzisz, ale nie do świata mody
Mogę kłamstwa szyć jak kostium, już niejeden go tu nosił aż się zbytnio poczuł mocny
Mówią o mnie Jon Bon Jovi, a ja jestem jeszcze młody
Kiedy nie wiesz, co masz zrobić

Powoli, to najszybsza droga, by odnaleźć szczęście
To boli, wcale nie prościej, gdy na drodze dźwigasz więcej
A boję się, że nie przejdzie, nie znajdę już siebie na mieście
Pozwolisz? Już nie chcę mijać cię obojętnie, nie chcę


You May Also Like
Kuban, FAVST & Edyta Bartosiewicz - "budzi mnie wiatr" Budzi mnie wiatr - wiatr niesie strach Budzi mnie deszcz - deszcz tuli mnie Budzi mnie blask - gorących dni Budzi mnie krzyk - czy wciąż się śni? Ale już wiem, że nie wrócę do czasów, jak leczyłem...
Sokół I Marysia Starosta - "W Dół Brzuchem" Nie czuć strachu, nie pożądać co cudze Kochać, a światu nie kłaniać się już w ogóle Nie czuć strachu, nie pożądać co cudze Kochać, a światu nie kłaniać się już w ogóle Życie strzela w tył głowy bez...
Louis Villain - "Jestem/Byłem" Elo, miłość, przyjaźń, dobre słowo Tego nauczyłem się żyjąc hardkorowo Byłem wjebany w narkotyki, ale powiedz mi kto nie był Dzwonię znów do Andżeliki, znowu biorę coś na zeszyt Wódka, kluby raz...
Avi & Louis Villain - "Nostradamus" Nasze życie jest krótsze i szybsze Widzę jak ubywa piachu w klepsydrze Jest cenne i kruche jak szmaragd Jak nawiedza śmierć, to nie tylko w koszmarach Się budzę do życia Dzieją się rzeczy których...
Guzior - "Po Staremu" W roztargnieniu, od świtu z bloku do kariery W oka mgnieniu, od szczytu bloku do parteru Hajsik nie najważniejszy, bo nie przyda się martwemu Mało po ojcu, a jeszcze mniej po staremu W...