Текст пісні "Пам'ятаю"
"Пам'ятаю"
Я ще пам'ятаю
Хоча вже нічого не повернути
Я все ще говорю —
У часі майбутньому про минуле
Якби зараз знав би ти
Як без тебе мені бути
Якби тоді знала би я
Що тебе не зможу забути
Все було б просто і звично би
Якби не ці фатальні звички би
Якби не безглузді помилки наші —
Все могло би скластися інакше
Не злитися, охолонути —
Хто нав'язав нам закони ті?
Краще би до біса послати
Всі формальності — стресу не знати
Через ті сварки і хибні висновки
На нас усі б не тиснули
Не було б тих ревнощів і розмов —
Як в банальній мелодрамі про любов
Я ще пам'ятаю
Хоча вже нічого не повернути
Я все ще говорю —
У часі майбутньому про минуле
Я все пам'ятаю
Хоча вже нічого не повернути
Я все ще говорю —
У часі майбутньому про минуле
Якби... А скільки тих «якби» —
Що завадили нам разом бути?
Це не буря, це не стихійне лихо —
І відповідальні за все ми!
Ми не «будемо» — ми лише «були»
Кожної миті такі щасливі
І тоді не довелось би додавати
В кожному рядку це кляте «якби»
Я ще пам'ятаю
Хоча вже нічого не повернути
Я все ще говорю —
У часі майбутньому про минуле
Я ще пам'ятаю
Хоча вже нічого не повернути
Я все ще говорю —
У часі майбутньому про минуле
Я ще пам'ятаю
Хоча вже нічого не повернути
Я все ще говорю —
У часі майбутньому про минуле
Я ще пам'ятаю
Хоча вже нічого не повернути
Я все ще говорю —
У часі майбутньому про минуле
- AZLyrics
- T
- Tina Karol (Тіна Кароль) Lyrics
album:
"Кохання. Сльози. Маніфест." (2026)
You May Also Like
FIЇNKA - "Грушка" Гріх, вулицєма попри хату біг
А ми пустили його на поріг
І він у нашім домі си розліг
Та й назбиравси цілий міх
І єк тепер не розв'єзати йго?
А я питаюси себе – «чого?»
Чого шукати десь в життю...
OSTY & Klavdia Petrivna - "Не Лякай" А ми розтанем з тобою вночі
Ти кохай мене, не мовчи
Все буде добре, тільки don't cry
Вітер, не лякай мене, не лякай
А ми розтанем з тобою вночі
Ти кохай мене, не мовчи
Все буде добре, тільки don't...
POSITIFF - "Спалахи" Ти пам'ятаєш, як
Були щасливі?
Раділи сонцю так
І теплій зливі
Вже потьмяніли фарби
На світлині
То напевно марні
Поцілунки та обійми
Прошу я don't call me
Додаємо в бренді колу ми
І з випадковими...
Domiy - "Так І Не Знайшла" Ти мені очі запалив
Всю темноту освітив
По місту я йшла, по місту ішла
І загубила усі слова
Краще нас ніхто не проживає
Кращий час ніколи не настане
Най той дощ лити перестане
Ми один на одного як...
Anna Trincher (Анна Трінчер) - "Подруга Моя" (Набери, набери)
Якщо тобі сумно, набери
(Набери, набери)
Чи посеред ночі прийди
Я завжди буду поруч, подруга моя
Ти для мене як рідна сестра
(Набери, набери)
Якщо тобі сумно, набери
(Набери)
Чи...