Текст пісні "Тепер Я Знаю"
"Тепер Я Знаю"
Навіщо знаю, те що знаю, було би легше
Якби мені те розуміти, що ти просто брешеш
І далі, простіше, і вище різних істин
Де безнадійно зламане не видно тріщин
Довкола казали ми пара красива
Здавалося би придумати кращу навіть сам Бог без сили
Але на фоні ілюзії згасли наші ідилії
І від реальності розбились ми
Ти думав все зійде тобі з рук
І твій обман ніяк не знайти
Та на тобі і шапка горить з маленької іскри
Тепер я знаю, те що знаю, і це болюче
Для чого ти так зі мною
Що завтра з нами буде
Іди, залишся, чи зникни
З'явись, знов забирайся
Зректись не маю я сили
Любити сил нема
Мовчи, збреши мені ще раз
В усьому чесно зізнайся
Не можу чути твій голос
Простити сил нема
І це не те, що я думаю
Ти все можеш пояснити, дійсно
Та сильно сказано, так свіжо і так ненавмисно
Твоя красномовність, о це так фарт
Містер правдоподібність, ви - переконливий удав
Напевно я просто жертва фатального співпадіння
Коли навколо все кричить, що ти мені не вірний
А ти цього не пам'ятаєш ну звісно ні
Не хочу чути це від тебе, просто піди
Ти думав все зійде тобі з рук, та як ти бачиш
Зовсім не так
Дарма затіяв ти цю гру, попався як дурак
Тепер я знаю те що знаю і це болюче
Для чого ти так зі мною і що завтра з нами буде
Іди, залишся, чи зникни
З'явись, знов забирайся
Зректись не маю я сили
Любити сил нема
Мовчи, збреши мені ще раз
В усьому чесно зізнайся
Не можу чути твій голос
Простити сил нема
Це сталося не зі мною
Є тільки я і він
Немає якоїсь чужої
Є тільки я і він
Це сталося не зі мною
Є тільки я і він
Немає якоїсь чужої
Є тільки я і він
Іди, залишся, чи зникни
З'явись, знов забирайся
Зректись не маю я сили
Любити сил нема
Мовчи, збреши мені ще раз
В усьому чесно зізнайся
Не можу чути твій голос
Простити сил нема
- AZLyrics
- T
- Tina Karol (Тіна Кароль) Lyrics
album:
"Кохання. Сльози. Маніфест." (2026)
You May Also Like
Ann In Black - "Факін Чудово" Ядерка, потоп, зомбіапокаліпсис
Інопланетні гості, новий штамп корони
Який бажаєте кінець?
У нас великий вибір
І повний эксклюзив
В гарні часи живемо
Рішаємо ділему
Іти в метро чи між двох стін
В...
Domiy & SHUMEI - "Не Пройде" Якщо це не пройде
Ти поцілуй мене
Ми падали в той вечір
І любов на наші плечі
І любов на наші плечі
Криком, криком, криком з душі
До мене тихо-тихо говори
Як же тепер бути мені
Бо я не знаю вже без...
Anna Trincher (Анна Трінчер) - "Зі Смаком Вишні" Світ лунає, а в тобі тиша
З тобою розірву всі грані
А може з іншим
Не всі святі у цьому храмі
Давай облишим
Ми дві частинки бабл гаммі
Зі смаком вишні
Аа-аа
Склала тебе із паперу
Дежавю із моїх...
MOLODI - "серенади" Я малював тебе такою, яка ти є
Коли спати я лягаю, в голові лише одне
Твій запах, твій дотик і твої слова
Тебе в собі я заховав
Я став би квітами, що на твоєм вікні
Без тебе в мене пустота...
CHEEV - "Гарно Так" Знаєш, так чудово прокидатись кожен день без тебе, о-о-о
Я вселив все це собі та повірив сам, напевно, о-о-о
Гарно так, гарно так жити без тебе на вустах
Гарно так, гарно так не відчувати тебе ніяк...