Текст пісні "Вище Хмар"
"Вище Хмар"
Не благай почуття, будь обережна
Не біжи за вчорашнім днем безмежним
Затуши свою тінь до міліметра
Закричи та біжи у свої тенета
Тихо я прошепчу, та хто почує
Серце хоче кричати, ніхто не чує!
І сльозою розтопити міцні кайдани
Плаче дощ, плачу я і небо з нами!
Вище хмар злечу, щоб почати все спочатку
Я тебе люблю все життя і до останку!
Вище хмар злечу, щоб почати все спочатку
Я тебе люблю все життя і до останку!
Та чому кожен раз, коли злітаєш
Щось тримає тебе і ти не знаєш
Як любов зберегти, але це тайна
І до зустрічі – сказати, та не буквально!
Тихо я прошепчу, та хто почує
Серце хоче кричать, ніхто не чує!
Моя воля міцна, та хто повірить
І я знаю, сльозам ніхто не вірить
Вище хмар злечу, щоб почати все спочатку
Я тебе люблю все життя і до останку!
Вище хмар злечу, щоб почати все спочатку
Я тебе люблю все життя і до останку!
Вище хмар злечу, щоб почати все спочатку
Я тебе люблю все життя і до останку!
Все життя і до останку!
- AZLyrics
- T
- Tina Karol (Тіна Кароль) Lyrics
album:
"Кохання. Сльози. Маніфест." (2026)
You May Also Like
Anna Trincher (Анна Трінчер) - "Лише Тебе" Люди, такі люди
Настанови і поради
Не бажаю це все чути
Бо в кожного своя правда
Саме з ним маю крила
Хоч би хто, що не казав мені
У нього моя сила, віра
В ньому палають вогні
Хай кажуть не моє
А я...
SHUMEI - "Online" І важко засинати
Знаючи, що ти onlіne
І я пишу пісні
І ці слова у голові
І ти знову социтиш
У тишині, на глибині
І ти знову социтиш
У тишині, на глибині
І спати вже запізно
Перечитую листи
Аж...
MamaRika - "Люби Себе" Мала, люби себе, люби
Мала, чуди, чуди, чуди, бо ти чудо
Мала, люби себе, люби
Бо справжня квітка проросте й серед бруду
Мала, люби себе, люби
Мала, чуди, чуди, чуди, бо ти чудо
Мала, люби себе,...
Golubenko - "Знову" Ти писала знову, і з ранку до ночі
Я знаю, як ти хочеш побачити очі
Не видаляєш номер і фото зі мною
Та, навіть коли сам, я подумки з тобою
Ти писала знову, і з ранку до ночі
Я знаю, як ти хочеш...
Maksym Borodin (Максим Бородін) - "Без Неї" А я без неї неначе без шкіри
А я без неї не маю причини
Причини гоїти рани болючі свої день за днем
А я по снігу по білому босий
Піду до неї, якщо лиш попросить
Вона собою мене відігріє і холод мине...