Текст пісні "Той, Хто..."
"Той, Хто..."
(feat. Assia Ahhatt)
Той, хто народився на Різдво, спитав у мене:
Діля, коли вже нарешті побачу я твоє весілля
Ти загадай бажання, не загуби кохання
Бо сьогодні такий вечір
Той, хто народився на Різдво, сказав мені:
Фаготе, ну шо ти? Зараз така погода
Що усі турботи снігом білим
Завалило, закрутило
Диви сюди, бачиш люди
Усі несуть ялинки, усюди тепло
Світло. Гарно. Пригадується казка
А от і Фоззі їде на салазках
Той, хто народився на Різдво, сказав мені:
Фоззі, у лісі зібралися усі Діди Морози
П'ють гарячий мед, гріють потроха
Так от починається Різдво. Ха!
Все це дурниці, хотів я розповісти
Про те, як за стіл мій нема де сісти
Гості. Купа. Гуляєм кагалом.
Такий сьогодні вечір, сяду під вікном
Снігурки, потім що стануть ручаями
Сяють, кажуть: подзвони до мами
Привітай із тим, що є у світі люди
Все це має бути, все це має бути
В лісі, де збиралися Діди Морози
Ходить кругами, зроняє сльози
Саме той мій самотній кум
Ногами робить хрум. Хрум.
Я піду до нього, запрошу до хати
Сьогодні такий вечір, приєднуйся, брате
Бо так має бути, хто ми без тепла
Так ми зустрічаємо Різдво. Ха!
Тепер історія така коля-коля-дин
Через років сто, мабуть, буду я старим
Коли червоним стане ніс, сивою борода
Піду в Діди Морози я, така коляда
Той, хто народився на Різдво, мабуть
Усе це бачив. Думку цю я собі
Заначив. З нею, посміхаючись
Я засинав під самий ранок
А потім сонце прокинулось за лісом
Діди Морози несли пусті валізи
Гарно, коли в собі світло та тепло
Так от проводжали ми Різдво. Ха!
Колядин-колядин, я сьогодні не один
У щедрий вечір, у добрий вечір
Колядин-колядин, я вже хочу ще один
Щедрий вечір, білий вечір
- AZLyrics
- T
- TNMK (ТНМК) Lyrics
album:
"Пожежi Мiста Вавiлон" (2004)
You May Also Like
Jerry Heil - "#МОЯ_ДИТЯЧА_МРІЯ" Моя дитяча мрія
Здійснити мрію тата
Поїхати у штати
І мільйонером стати
Моя дитяча мрія
Здійснити мрію мами
Кохати до нестями
Ділитися піснями
Морськими вузлами
Пов'язані з нами
Наше коріння
Тато і...
OSTY & Klavdia Petrivna - "Щедрий Вечір" Щедрий вечір
Добрий вечір
По світу летить
Добрий вечір
Щедрий вечір
Проліта світи
Щедрий вечір
Добрим людям
Бажає літа
Зичить щастя
І здоров'я
Многії літа
Де б ти не був
Новорічне небо сяє
Віра в...
Noggano (Ноггано) - "Интро" Situation about my life, you know
Baby, please don't cry, you are not alone
- Купэ, братан, глянь! Сидит, сука, обсосок! Сука, играет опять на нашей точке, блядь!
- Надо ему ебало набить, ебаный...
Rem Digga (Рем Дигга) - "Всё=" Я чую — перегорел, мысли затёр до дыр
Похолодел изнутри, следом замёрз и мир
Забросил быт после хождений по мукам
После мигреней, недугов и их смены по кругу
Все карты давно открыты
Мои карты — говно...
DOROFEEVA & Lely45 - "Щедрик" Щедрик-щедрик-щедрівочка
Прилетіла ластівочка
Стала собі щебетати
Господаря викликати
Щедрик-щедрик-щедрівочка
Прилетіла ластівочка
Стала собі щебетати
Господаря викликати
Вийди-вийди, господарю...