Текст пісні "Ч/Б"
"Ч/Б"
Десь, десь, це було колись
Два початки мали зійтись
Вона була з Карпат. Він із Конго
Зустрілись у кіно, Бінго-Бонго
Вона робила у сільпо. Він вивчав науки
Підіймайте руки ті хто знає
Що іноді і таке буває
Будь-якого сина приласкає Україна
Так, так, так, так, мі - такі
Добрі, хазяйновиті чоловіки
Але розмова не про нас, а про любов
Дурні співають про це із словом кров
Кров була різна, кров була гаряча
Такої спеки я більше ніде не бачив
Тож, восени, коли горить бадилля
Стало зрозуміло, що граємо весілля
Диви, як дивно. Чорний тато, біла мати
А нам все рівно, нам лише б весілля грати
Краси такої ще не бачили Карпати
А нам все рівно, нам лише б весілля грати
Що сталося, то сталося, бо стане полюбе
В них народилося таке собі чб
Чорно-біла дівчина, афроукраїнка
За голосуванням назвали Христинкою
Бруньки набухли, зазеленіло листя
Виросла красунею наша Христя
Донька евро-матері, та афро-тата
Холостим час чергу занімати
Мала жити довго ця чудо-родина
Біла, чорний та Христина
Але тато забіжав на Лімпопо
Шок у громадян. Траур у сільпо
Диви, як дивно. Чорний тато, біла мати
А нам все рівно, нам лише б весілля грати
Краси такої ще не бачили Карпати
А нам все рівно, нам лише б весілля грати
Як, як, як, як, як же так?
Мама, доня є, а тата - голяк
Сльози лили, як крокодили
Батьку цього не простили
Плюнули, забули, щоб він здох
Тепер у сільпо працюють удвох
Перші красуні білих Карпат
Біля Христі хлопці, до мами черга тат
І я там був, купував капусту
Той же миті з'їхав з глузду
Хто тут крайній, крайній хто?
Хто, хто, хто, хто... Дід Піхто!
- AZLyrics
- T
- TNMK (ТНМК) Lyrics
album:
"Пожежi Мiста Вавiлон" (2004)
You May Also Like
palindrom (паліндром) - "Кафе Надія" Пиріжки, кава, чай, молоко
Солянка і борщок, деруни
Варене яйко запивай коньяком
Чайові залишай і біжи! По справах біжи
Ти моя любов, душу мою гріла
Не робіть ремонт у кафе Надія
В центр на Пежо, ти...
25/17 - "Думай Сам" Надо чаще улыбаться, быть на позитиве
Хранить мир в сердце, когда бардак в мире
Просто жить, просто быть, просто спать и есть
Ненависть, ненависть, ненависть
Уличной грязью меня хватает за подошвы...
KALUSH - "Калуські Вечорниці" Я прибуду з митой головою
Щоб до твого серця була мені воля
Але, що ти в біса за коханець
Якщо не запросиш на повільний танець
Так мило била ляпаса, з живота метелик
Вилітаючи крилами, мов мене...
Kozak System - "Наш Маніфест" Наша національна ідея
"Від'їбіться від нас нахуй!"
На-уй слов'янське братство і дружбу
На-уй єдиную віру і службу
На-уй одну на двох історію
На-уй спільну телеаудиторію
В жопу спільний бізнес, в...