Текст пісні "Арешт"
"Арешт"
Ти уяви собі падає Боїнг
Людей кида сила ваги
Як погані бі-бої вони падають вниз
Найпоганіша криза із усіх криз
Я у салоні і саме в цей час
Хтось на небі надав мені шанс
І я зустрів її врешті решт
Але все це змінив мій арешт
Я бачу сни. Я бачу сни
Ти до мене не ходи, не дзвони
Коли я бачу сни, коли я бачу сни
Поки наш літак падав униз
Я пригадав, що читав десь колись
Що у кожної тварі має буть хтось
В собаки собака, в Юнони Авось
У моря річка, у дома - тин
У Петра Марічка, все з двох половин
Ми - два береги, Буда та Пешт
Все було б добре, якби не арешт
Я бачу сни. Я бачу сни
Ти до мене не ходи, не дзвони
Коли я бачу сни, коли я бачу сни
Що було потім, розповім в двох словах
Вирішив я припинити цей жах
Її взяв на руки, крила розкрив
Я покинув літак і на землю злетів
Сяяло сонце, я сів на траву
В її очі я зазирнув
І зрозумів, що нема в світі меж
Але все зіпсував мій арешт
Я бачу сни. Я бачу сни
Ти до мене не ходи, не дзвони
Коли я бачу сни, коли я бачу сни
Ось любов, так любов, я долоні простер
Але поруч з'явився гелікоптер
Суворі люди, пси, автомати
Сказали, що право я маю мовчати
Оце так ламбада, засада така
Але я був винен, я пілот літака
Вона не встигла сказати І я тебе теж
Так відбувся мій арешт
Вийде сонце, виведе з омани
Але ранок не лікує рани
Спи не спи, журися не журися
Не зустрілися, то хоча б наснися
- AZLyrics
- T
- TNMK (ТНМК) Lyrics
album:
"Пожежi Мiста Вавiлон" (2004)
You May Also Like
Kozak System - "Бензин" Я залив тебе в серце, як в бензобак бензин
Я сховав тебе в мозку, наче запас на зиму
Так я переживу скільки завгодно зим
Може, навіть діжду Друге пришестя Сина
Так я перемовчу скільки завгодно нот...
KALUSH - "Вірус (Virus)" Стомлені вже люди ті
Спіткала кого біда
Чайник стине на плиті
Зняти кому вже немає
Маска мокра на лиці
Сльозів лилася ріка
В ізоляції весь світ
Тільки не душа боліла
Хоронили люди тих
З ким з...
Zwyntar - "Мати Темрява" Накрива-накриває з неба небокраю
І водночас зникають сенси і слова
Дай мені заруку і візьми за руку
Зупини мої рухи, Мамо Темрява
Це неначе змова, моя пам'ять знову
Як тугі окови. Як рядно старе...
Anacondaz - "Стволы" (Давай)
Поднимите вверх стволы
На счет три даем в небо залп
Пока звезда будет падать вниз
Мы загадаем желание и будем ждать
Поднимите вверх стволы
На счет три даем в небо залп
Когда осыпется...