"Nie Mój Dzień" tekst piosenki
"Nie Mój Dzień"
Zamknęli dziób i nikt nie ma pytań
Nikt o nic nie pyta juz, mogliby spyt at znów
Mi dobrze jest tu, gdzie szczytu nle tykam, nie
Tu się lepiej oddycha. nle lubię przepychanek
Gdy ciśnie ninie but, to zła baletnica we mnie się odzywa
Nie umie przegrywać
Dziś nie jest mój dzień ewidentnie
Dzisiaj trudno mi być i przeganiam swój dzień, bo ja chętnie
Mogę w samotności się skryć
Odciągnęli ZUS i nagle jest stypa
I na nic styka już, mam na pół października - cóż
Mi dobrze jest tu. gdzie głosy niesłyszane, kłopoty niewyssane
Kuboty i niższa śred...
Niania mi nie odpowiada
Młodego dam do sąsiada - niech puści mu Wołk i Zajac
Za dużo, za wszystko naraz
Dziś nie jest mój dzień ewidentnie
Dzisiaj trudno mi być
I przeganiam swój cień, bo ja chętnie mogę w samotności się skryć
Coś braknie mi tchu, odczuwalnie nie sypiam
Nic na dynię nie łykam, brzuch od stresu mi znika
Głód? A idź pan z tym w chuj!
Ja nie o to pytam, nie narzekaj na szpital, ciesz się, że oddychasz Dad
Bo mogła być lipa, Morda Makłowicza to jedyny lek na dzisiaj
Ta opowieść nie zawiera punktu zwrotnego
Tutaj już się nic nie wydarzy
Dziś nie jest mój dzień ewidentnie
Dzisiaj trudno mi być
Ale może jakoś, jeszcze to przekręcę na swoją korzyść
Szczerze wątpię - nie chce mi się nic!
Każde wyśpiewane słowo sprawia mi fizyczny ból
Uff, jak dobrze, że ten numer się kończy już
- AZLyrics
- V
- Vito Bambino Lyrics
album:
"Pracownia (Deluks)" (2023)
Te Same Błędy
You May Also Like
PRO8L3M, Dawid Podsiadło & Duit - "Freon" Później leżą patrząc w sufit, to współgra w takich bajkach
Szlugi, potem drugi, kółka z Lucky Strike'a
Na podłodze sterta ubrań: majtki, kurtka, Nike'i, lycra
Na budynku naprzeciwko mruga i wkurwia...
Quebonafide - "Refren Trochę Jak Lana Del Rey" Na moim boisku szkolnym i bez pieniędzy
Gapiłem się wtedy wolny na księżyc
Gdyby tamten ja mógł temu wysłać faks
Na moim boisku szkolnym i bez pieniędzy
Gapiłem się wtedy wolny na księżyc
Gdyby...
Bitamina - "Poka Jak U Ciebie Tańczą" Zrobiłaś mi nunu
Zrobiłaś mi nanananaj w głowie
Każą nam biec przed siebie
Po co? nikt nie wie po to bit klepię
Żeby w sobo sobą zająć się
W prawo i w lewo i w górę i w dół
Pupą rusz
Poka jak u...
Tymek, Brodka & urbanski - "Ostatni" Zatańcz ze mną jeszcze raz
Otul twarzą moją twarz
Co z nami będzie? - za oknem świt
Tak nam dobrze mogło być
Gdy ciebie zabraknie i ziemia rozstąpi się
W nicości trwam
Gdy kiedyś odejdziesz
Nas już...
Dawid Kwiatkowski - "Taki Jak Ty" Zatrzymam się, po drodze
W ciszy zatopię myśli
Ostatni fiolet nieba trwa
Lecz zaraz koniec
Pali mnie serce, może
Jeszcze zatańczy kiedyś
Tańczyłem, gdy się kończył świat
A może to nie koniec?
A może...