"Widzimisie" tekst piosenki

"Widzimisie"

Dzisiaj jestem smooth like a motherfucker
Dzisiaj jestem smooth jak masło
Poruszam się jak król przez miasto i zielone światło towarzyszy mi

Wziąłem swoje ego na podcinanie skrzydeł
Powiedz Twojej mamie, że nie musi się bać

Moje widzimisie
Widzimisie, bo na rauszu jest
(Jest)
Boję się yeti i nie chadzam tam, gdzie sypią śnieg
Ja nie chadzam tam, gdzie syp...

Dobra, to ja opowiem jeszcze raz
Inaczej:

Tylko daj mi minutę, przerwy są coraz krótsze, tempo pracy zabójcze
Potem sączymy kroplówkę na backstage'u gdzieś w Kutnie przy Toi Toi'ach i torfówce
A ja się kiedyś nauczę, póki co to pojutrze
Chodzą słuchy, że mam dwie godziny NIC
Ale pewnie się spóźnię, to są tylko iluzje

Jeśli możesz pomóż - nie proś mnie o zdjęcie
Będę miał na nim uśmiech z żelbetonu, a nikt takiego nie chce
Bo ja tu ledwo stoję na nogach
Mego T-shirtu lepkość się Wam nie spodoba

Fuck...

Tylko daj mi sekundę, przerwy są coraz krótsze, tempo pracy zabójcze
I zaczynają się kłótnie, kto był wcześniej kto później przed czy po załadunkiem w ten jebany bus
A ja się kiedyś nauczę, póki co to pobudkę mam tak wcześnie rano, że to bardziej noc
Ale pewnie się spóźnię, to są tylko iluzje
Co za maruda!
(Maruda, maruda, maruda, maruda)


Writer(s): Amar Ziembiński, Mateusz Dopieralski, Moo Latte, Szymon Klekowicki
album: "Pracownia (Deluks)" (2023)
Vito Bambino - Pracownia (Deluks) album cover
Te Same Błędy
(Instrumental)
Chyba Wiem
(Deluxe Edition Bonus Track)
no woman no fun
(Deluxe Edition Bonus Track)
Franek - Gdybym Ja
(Deluxe Edition Bonus Track)
Inny Kolo Całość
(Deluxe Edition Bonus Track)
Biz
(Deluxe Edition Bonus Track)
Podpalmy To
(Deluxe Edition Bonus Track)
You May Also Like
Dawid Podsiadło - "Trofea" Muza muzą, a w pokoju sam Moim kumplem nieustanny stres Na odbite palmy przyszedł czas Mam sodowej wody pełny zlew Nie zrobię zdjęcia, nie podpiszę tobie płyt Nie mogę zmieścić historii waszych żyć...
sanah - "Sen We Śnie" Z pocałunkiem pożegnania Kiedy nadszedł czas rozstania Dziś już wyznać się nie wzbraniam Miałaś rację, życie moje było snem Cóż, nadzieja uszła w cień A czy nocą, czyli w dzień Czy na jawie, czy w...
Łona i Webber - "Ostatnia Prosta" Ach, jak wisi między wami to pytanie, jak wisi! Na cienkiej żyłce, co się zerwie tuż po świcie I tak sobie pani siedzi z tym panem A że odpowiedzi nad ranem nikt nie oczekuje, to milczycie Mniej was...
schafter - "bigos" Och, słucham sobie Kultu, jej kupując torbę Céline IPhone robi shuffle, teraz leci "Tom i Jerry" Czasem w sercu rany kłute się nie goją do weseli Image mi szkalują, czuję się jak orzeł bielik Kiedyś...
Bitamina - "Nie Wiem Jak" -Dobra Mateusz, żartowałem, już odobraź się -Coś Cię, kurde, ukuło Cię coś, czy to prawda? (śmiech) -Znowu poczucie, że nie jest w centrum uwagi -Dobrze, to nie wymyślam nic, kurwa -Ja bym na jego...