"Te Same Błędy Co Starzy" tekst piosenki

"Te Same Błędy Co Starzy"

Bo złoto mniej waży, mniej waży niż Ty
Rzeczy nie do sprzedaży, a kraść odradzałbym
Dziękujemy za rady, co nabyć
Bo będzie co ma być - tutaj nie ma zasady

Moja droga byłaś ze mną, kiedy moja droga była kręta
Swoją drogą byłem z Tobą, gdy kręciłaś się
Więc...

Za Twoją zgodą chciałbym coraz mniej i mniej z tego pamiętać
Co oni robią? Pochowani są na pochowanych zdjęciach
Bo złoto mniej waży, mniej waży niż Ty
Niech tylko ktoś się odważy znieważyć!
Nim nam się Saga zaparzy - Ty z twarzy mej zmyj
Bo będzie, co ma być
Czy Ty będziesz my bitch?

Jesteś pato - to tak sama jak ja
Bo Twój tato lubił kombinować, naginać świat
Różni ludzie mówią na głos, co odjebał za dnia
A ja przyrzekam, że niedługo u mnie zmiana na bank
Nie będę sługą swego DNA
Zmienię jak Geralt - mutację, modyfikację
Nowa era!
Aż w końcu się nazbiera i na nowo będzie temat, ale wtedy tamten "ja" niech to pozbiera

Bo złoto mniej waży, mniej waży niż Ty
Rzeczy nie do sprzedaży, a kraść odradzałbym
Te same błędy co starzy
Tak dla samej zasady
Czy Ty będziesz my bitch?


Writer(s): Moo Latte, Mateusz Wojciech Dopieralski, Szymon Klekowicki
album: "Pracownia (Deluks)" (2023)
Vito Bambino - Pracownia (Deluks) album cover
Te Same Błędy
(Instrumental)
Chyba Wiem
(Deluxe Edition Bonus Track)
no woman no fun
(Deluxe Edition Bonus Track)
Franek - Gdybym Ja
(Deluxe Edition Bonus Track)
Inny Kolo Całość
(Deluxe Edition Bonus Track)
Biz
(Deluxe Edition Bonus Track)
Podpalmy To
(Deluxe Edition Bonus Track)
You May Also Like
Bitamina - "Pornosy" Wchodzę do miejsca, gdzie kolejka łamie się w połowie Drugą część chowa za rogiem, ale mnie to nie dotyczy nie Ja se wchodzę kiedy chcę i na papsach w te i we w tę idę Nikt mnie nie szturcha i jest...
Julia Wieniawa - "Mnożą Się Sny" Migasz w blaskach i cieniach Od pierwszego wejrzenia Latasz między gwiazdami Chcesz się bawić i ranić Niebezpiecznie wyglądasz Tak nerwowo spoglądasz Biegasz w kółko za długo Ledwo dyszysz, nie...
Dawid Podsiadło - "Najnowszy Klip" Kwas i dreszcze już na samą myśl Bo mam przeczucie, że to koniec Przyszłaś na czas, nie będzie gwiezdnych wojen Dobrze wiem, co myślisz sobie Znowu będzie miło, bo tak już masz Dokończ, nie...
schafter - "bigos" Och, słucham sobie Kultu, jej kupując torbę Céline IPhone robi shuffle, teraz leci "Tom i Jerry" Czasem w sercu rany kłute się nie goją do weseli Image mi szkalują, czuję się jak orzeł bielik Kiedyś...
sanah - "Kapela gra" Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie sztos Może wygram coś Czy te brawa dla mnie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajnie...