"Infinity Pool" tekst piosenki

"Infinity Pool"

Zjebane w biedę, aż po wszystko design
A kiedyś myślałem, że LV to Levi's
Nie wiem co było mi pisane, bo wtedy freestylowałem całkiem nieźle jak widać
Dalej jestem lekko duchem, coś tam odkładam na później
Dalej chowam pod poduchę stówę, inaczej nie usnę, no bo trzymam ją na farta
A obok trzymam spluwę, na wypadek jakbyś skurwysynu chciał mi szczęście zabrać
Jestem pierdolony trapstar, ja Sebastian
Chłopak z małego miasta, a cały kraj mam na wyciągniecie dłoni, nawet na skinienie palca
To za czym chciałem gonić, dziś zaczęło mnie przerastać
Dziś sam nie umiem zwolnić i wiem, że żywy nie wyjdę
Stare bloki zamieniłem w nową willę
W tym roku chciałem spokój, a zostałem gwiazdą popu, może mi na lepsze wyjdzie

Ona myśli, że ocean, a to infinity pool
Ja w nim siedzę i rozkminiam czy jestem szczęśliwy już
Coraz rzadziej się otwieram, w blizny dawno wbiłem tusz
Może mi na lepsze wyjdzie
A ona myśli, że ocean, a to infinity pool
Ja w nim siedzę i rozkminiam czy jestem szczęśliwy już
Coraz rzadziej się otwieram, w blizny dawno wbiłem tusz
Może mi na lepsze wyjdzie

Czekam na nową halę zbudowaną z moich płyt
Przepotężny basen i milion modelek w nim
Dopiero skończyłem trasę, już bym zagrał nową dziś
Inaczej żyć nie potrafię, baby hustle, never sleep
Presja, stres i depresja, fury, forsa, imprezka
Zdążyło mnie podeptać wszystko o czym marzyłem od dziecka
Baby, rockstar life, odkąd tylko pamiętam, to
Rockstar life, yeah, let's go

Ona myśli, że ocean, a to infinity pool
Ja w nim siedzę i rozkminiam czy jestem szczęśliwy już
Coraz rzadziej się otwieram, w blizny dawno wbiłem tusz
Może mi na lepsze wyjdzie
A ona myśli, że ocean, a to infinity pool
Ja w nim siedzę i rozkminiam czy jestem szczęśliwy już
Coraz rzadziej się otwieram, w blizny dawno wbiłem tusz
Może mi na lepsze wyjdzie


You May Also Like
Vkie - "DWA KROKI W TYŁ" Pierdolą dużo, niczego nie robią Dla mnie to profit, już dawno jest fobią Mówi coś typ ten co jara się Dodą Vkie to wokal, a na bicie Dodo Pilnuj tych typów co stoją za tobą Lewa cię głaszczę, prawa...
Kukon - "Pasterka" Najadłem się jak zły, no to teraz chce się pić Ja biorę zero-pięć, już wypiłem zero-trzy Wiesz na co mamy chęć, wiesz do czego mamy dryg Za oknem pada śnieg, u nas nie, dawaj syp Jak bawię się...
Kali / Magiera - "Blok D" Kiedyś runą mury, popękają kraty, nadejdzie ten dzień Wystarczy pokuty, wracajcie wariaty, czekam na ten dzień A ty odkręć betoniarę, na chwilę nie myśl o karze, nic tego nie wymaże jak więzienne...
Mata - "MC" Wstałem jak co dzień rano, no i kurwa znów to samo Pół Polski chce mnie pobić, pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzic, bo trudno się pogodzić Z tym, że patoraper nie chce zostać super nianią...
KęKę - "Nigdy Ponad Stan" Każdy nawija o hajsie, zakupach i życiu w luksusie W sumie to nawet jest spoko, że tyle dałeś za furę Ziomek to jest naturalne, pcha gospodarkę, dla mnie jest fajne Zarabiasz, potem wydajesz, to jest...