"Sto Tysięcy Razy" tekst piosenki
"Sto Tysięcy Razy"
(feat. Chivas)
Co ja poradzę
Że bez Ciebie nawet nie umiem oddychać
Głośno się bawię
Bo jak sam płakałem to nikt mnie nie widział
Krzyczę na cały głos
Wszystko czuję razy sto
A jeśli mnie zostawisz
Będę sto tysięcy razy to przeżywać
Kończą się wakacje
A ja z nimi miałem już odstawić flaszkę
Za dużo wypiłem, przecież znasz mnie
Nie powinienem o tym mówić, ale skarbie
Od paru miesięcy moje życie jest nienormalne
220 jedzie bez trakcji Dodge
Przy mnie czuje się bezpieczna i dziwi mnie to
Bo ja nie mam serca, jak robot z Krainy Oz
Ubrana w codzienność i ją chciałaby zdjąć
Prowadzę życie pełne wrażeń
Jeżeli tylko chcesz, to przeżyjemy je razem
Siedzę w pierwszej klasie, a pilot to kamikadze
Co ja poradzę
Że bez Ciebie nawet nie umiem oddychać
Głośno się bawię
Bo jak sam płakałem to nikt mnie nie widział
Krzyczę na cały głos
Wszystko czuję razy sto
A jeśli mnie zostawisz
Będę sto tysięcy razy to przeżywać
Obiecałem Tobie coś
Nie spadnie Ci z głowy włos
A chwilę temu byłem w piekle (Młody say10!)
A najlepsze, że przy mnie czułaś się najbezpieczniej
Wstaję o 16, mam oczy jak panda
Cztery blizny na nadgarstkach
Dlatego mam cztery auta
Na mnie Balenci i Chrome Hearts
Mówi do mnie "idź do diabła"
Jakby chciała żebym został
To Twoja ostatnia szansa
To pojebane, hm
Prowadzę życie pełne wrażeń
Jeżeli tylko chcesz, to przeżyjemy je razem
Siedzę w pierwszej klasie, a pilot to kamikadze
Co ja poradzę
Że bez Ciebie nawet nie umiem oddychać
Głośno się bawię
Bo jak sam płakałem to nikt mnie nie widział
Krzyczę na cały głos
Wszystko czuję razy sto
A jeśli mnie zostawisz
Będę sto tysięcy razy to przeżywać
- AZLyrics
- W
- White 2115 Lyrics
You May Also Like
Kabe - "Nike Air Max" GCBW be-be-beng
Papuga rozmawia za mnie, znaczek na dresie to Merco-Benz
A papuga nigdy nie kłamie, wychodzę cało to ghetto flex
Cały czas zajebany (ej), cały czas zajebany (ej)
Co słychać na ulicy,...
Kukon - "W Aucie Noc I 90bpm" Jakoś nie mogę spać, chodźmy pojeździć po mieście
Jak za dawnych lat, gdy to robiliśmy codziennie
Palę i puszczam rap, trochę inny niż na esce
W Żabce fanka, sklepikarka pyta czemu nie śpię
Bo nie...
Paluch - "Peeling" Jesteśmy dla siebie stworzeni jak kawa i Camel
Wpatrzony w ciebie jak w Netflix, z dala od kamer
Znowu upadam na deski jak miłosny fighter
I nie ma w tym grama groteski, mówi prawdziwy facet
Lubię...
Kronkel Dom - "GENERACJA CUZI" Deemz ma ten sos
Pytają, czemu znowu wali ziołem na klatce
Pytają, czemu każdy mój znajomy to gangster
Pytają, czemu każdy tu ma dziarę na łapie
Ciekawe skąd to siano, pewnie to jakiś kartel
To jest...