"Lovestory" tekst piosenki
"Lovestory"
Wisi to w powietrzu, że popełniłem
Błąd, błąd
Też na Twoim miejscu miejscu, uciekłbym daleko
Stąd, stąd
A mimo to znów widzę Ciebie na mieście, więc wysyłam Ci SMS
Czy się do mnie odezwiesz? Mimo że dobrze wiem, że nie
Nie chodzi o to że tęsknię, tylko czy z Tobą wszystko okej
Bo obiecałem Ci wcześniej
Nigdy nie spadnie Ci włos, z głowy
Mam zapomnieć Cię — nie, ma, mowy
Pogubiłem się w Love, story
Jak nie odnajdę się — no to, sorry
Ale chyba wiesz, że wisi to w powietrzu, że popełniłem
Bł-ą-ą-ą-ą-ą-ą-ąd
Też na Twoim miejscu, uciekłbym daleko
St-ą-ą-ą-ą-ą-ą-ąd
Oooo, gdzieś daleko stąd, uciekłem na moment
W aucie w którym nie ma dachu, żebym zmieścił aureolę
A ponoć Ty byłaś aniołem
Na chwilę straciłem głowę
Nie zadzwonię jakbym zgubił numer
A tak serio to już nic, nie, czuję
Czekam aż przyjdziesz na ratunek
Wylać na głowę zimnej wody kubeł
Bo kłamstwo w żywe oczy przecież lepiej smakuje
A jeszcze lepiej o drugiej w nocy w klubie
Nie może już tak być, dłużej tak nie umiem
A mimo wszystko Ci obiecuję
Nigdy nie spadnie Ci włos, z głowy
Mam zapomnieć Cię — nie, ma, mowy
Pogubiłem się w Love, story
Jak nie odnajdę się — no to, sorry
Ale chyba wiesz, że wisi to w powietrzu, że popełniłem
Bł-ą-ą-ą-ą-ą-ą-ąd
Też na Twoim miejscu, uciekłbym daleko
St-ą-ą-ą-ą-ą-ą-ąd
Writer(s): Sebastian Czekaj, Krzysztof Skibowicz
- AZLyrics
- W
- White 2115 Lyrics
You May Also Like
Avi & Gibbs - "30 Stopni" Wiedziałem, że prędzej, czy później to w końcu wyjdzie na nasze
Mimo że knuli przeciwko nam coś jak Poncjusz z Judaszem (ej)
Teraz pokochali za wąsy, pokochali za wiersze
Nawet, gdy robię se jaja,...
Paluch - "Balans" BOR, BDF, o
Czerwony Dywan Nadal nie lubię upałów, wypatruję ciągle deszczu
Nie lubię garniaków, wychowany w świecie dresów
Tu, gdzie ginie przyjaźń przez odrobinę cash'u
Ja odnajduję balans
Nie...
Mata - "333km/h" Zajrzyj do środka, na zewnątrz Europa
Popatrz na Polaka, Polaka
Mmm, ale słoneczny listopad
Hahahahaha (ale słoneczny listopad)
Bez dachu gokart
Trzysta trzydzieści trzy, jadę na bombach
Trzysta...
PRO8L3M - "Crash Test" Wyjebałem sobie napis na ścianie, a napis nie kłamie
Będę widział jak wstanę, że mam przejebane
Będę wiedzieć, że się wczoraj bałem, dzisiaj wcale
Kula pokazuje przyszłość, ta jest koszmarem, więc ją...
Kacperczyk - "Brejdaki" Styczeń 98, na początku byłem tylko jeden
Miałem smoczek w gębie, mnóstwo kredek i pokój dla siebie
Ludzie przychodzili mnie oglądać, jakbym stał na scenie
Ja leżałem i płakałem, jakbym kończył już...