"OBSESJA" tekst piosenki
"OBSESJA"
Mała suko, z domu nawet się nie ruszę bez tabletki
Bo tutaj każdy zapierdala od zera do setki
Trzeba zabić stres i uwolnić się od męki
Znieczulam swoje nerwy bo mnie przerastają lęki
Typy śledzą moje ruchy, rzygam na was, to obsesja
Wyprzedzamy całą scenę, tamtych wypierdala z krzesła
Mordo, chuj mnie twoje zdanie, co pierdoli o mnie reszta
Teraz jestem niezniszczalny bo alpra na głowę weszła
Zarobiłem więcej, rozpierdala ich agresja
W porównaniu do nas nigdy nie przestaje sesja
Przy sobie zawsze słoik, w kubku fioletowa bestia
Odleciałem w kimę, gdy robiłem ją na pieska
Suko, najebałem się kodeiną
Z każdym łykiem wyżej wspinam się do góry liną
Spowolnione tempo, ludzie dookoła giną
Dwie uncje na łeb, znowu ujebany śliną
Jestem za głęboko żeby wracać na powierzchnię
Straciłem kontrolę, mała suko, proszę lecz mnie
Chciałbym przyhamować ale teraz jest za wcześnie
Muszę coś zostawić żeby pamiętali wiecznie
Widzę to po ludziach, oczy zawsze mówią prawdę
Każdy się uśmiecha, no bo zakładają maskę
Czekają na moment, czują, że powoli gasnę
Nigdy się nie poddam by nie czuli satysfakcję
Mała suko, z domu nawet się nie ruszę bez tabletki
Bo tutaj każdy zapierdala od zera do setki
Trzeba zabić stres i uwolnić się od męki
Znieczulam swoje nerwy bo mnie przerastają lęki
Typy śledzą moje ruchy, rzygam na was, to obsesja
Wyprzedzamy całą scenę, tamtych wypierdala z krzesła
Mordo, chuj mnie twoje zdanie, co pierdoli o mnie reszta
Teraz jestem niezniszczalny bo alpra na głowę weszła
- AZLyrics
- Y
- Yung Adisz Lyrics
You May Also Like
Rusina - "Consequence (Def Jam World Tour)" (Mamy tu jeszcze jointa czy nie?)
Trzeba im pokazać jak robię bieg
W nim nie gubię się
Kurwy zawistne niech spadną na dnie
Zostaną na dnie
Mówię, ze szczytu ty na pewno nie
Na pewno nie
Bogatszy o...
Asster - "NIM PODEJDĘ DO MATURY" Wi-Wiem jak to rzucać, żeby trafiało najmocniej
Wiem jak ją stukać, bo zawsze mówi że dobrze
B-Bierz za mnie bucha, jak twierdzisz, że będę top w grze
Typów bez ucha jest od chuja kurwa w Polsce
Ja...
WHITE WIDOW - "Rip King Von" Ya, R.I.P. King Von
Zabieram ją na blok, leję na nią sok
Zapodaje go, to mi daje moc
Moje żniwa dziwko, zbieram plon
R.I.P King Von
Mój ziom kozak, a twój to jest pion
Nie zaglądaj suko, boli kutas...
Mata - "333km/h" Zajrzyj do środka, na zewnątrz Europa
Popatrz na Polaka, Polaka
Mmm, ale słoneczny listopad
Hahahahaha (ale słoneczny listopad)
Bez dachu gokart
Trzysta trzydzieści trzy, jadę na bombach
Trzysta...
Aleshen & Pako - "Sygnał Jak Psy 2" Patrzy na mnie, ja wiem dobrze czego chce (chce)
Camo mam na sobie, przez to zlewam z tłem się (ca-ca-ca-camo)
Też coś mam na sobie, przez co trzyma stres mnie
A jak mam to w sobie to na bank już nie...