"KRESKI" tekst piosenki
"KRESKI"
Dzisiaj na grubo, obudziłem bestię
Przez tydzień będę miał depresję
Z klubu do klubu, jak zombie po mieście
Ile to godzin już nie śpię?
Pakuję gówno, idziemy na lobby
Wchodzimy, daje mi sloppy
Jadę uberem, się chwieję na boki
Tylnie siedzenie, chce dawać mi soki
Za rogiem śpi awantura
Kubek czerwony, popijam, Dracula
Buch zajebany, odbiera mnie fura
Rzucam to gówno, co głowę mi szura
Telefon, mefedron, walę skądś, śnią mi się kreski
Biorę ją, walę z nią, idę z nią znów do łazienki
Telefon, mefedron, walę skądś, śnią mi się kreski
Biorę ją, walę z nią, idę z nią znów do łazienki
Mam zejście, mam zejście, mam zejście
Skończył się towar na wejście, tera chujowe podejście mam do tych ludzi
Nawet nie pytam o przejście, jeśli mi z drogi nie zejdzie się nie obudzi
Dzisiaj na grubo, obudziłem bestię
Przez tydzień będę miał depresję
Z klubu do klubu, jak zombie po mieście
Ile to godzin już nie śpię?
Dzisiaj na grubo, obudziłem bestię
Przez tydzień będę miał depresję
Z klubu do klubu, jak zombie po mieście
Ile to godzin już nie śpię?
Jebać sen, jebać tlen, nie mam wen, jak junkie łykam xan
Woła mnie, goni mnie, ściga mnie, te gówno zjada mnie
Jebać sen, jebać tlen, nie mam wen, jak junkie łykam xan
Woła mnie, goni mnie, ściga mnie, te gówno zjada mnie
Mam zejście
Writer(s): Adrian Suchocki
- AZLyrics
- Y
- Yung Adisz Lyrics
You May Also Like
Mata - "WINO SANGRITA (s01e02)" Otwieram wino z Twoją dziewczyną, potem z moją, potem niewiadomo z czyją
Bawi się moją szyją, zlizuje zza ucha mi Dior
Rucha mnie Guàrdia Urbana i ich Seat Leon
Rucha mnie policja jebana co mnie KIĄ...
Belmondo - "Dzień Dobry" Dzień dobry, nie
Dzień dobry
Dzień dobry
Dzień dobry
Dzień dobry
Dzień dobry
Nowi followersi, jadę na Orłowo coś przekąsić (smakówa)
To nie 2005, to nowy Tony Hawk, tylko, że rapowy
Muszę już iść,...
Otsochodzi - "WWA Melanż" Piję piątą Coronę, ona stoi przy stole
I się pyta mnie: "Czyj to jest balet?"
Ale nie pogadamy kotek, obok jest mój kotek
No i w domu będę miał przejebane
Nie odbieraj mnie źle, ja nie jestem chamem...
schafter - "blow off" Restaurant posse
Jesteś hoe hoe
Palisz chronic, palisz dope, dope
Czuję się jak w talk, talk-show
Robię phonecall
Moja Supra lubi blow-off
Jako jedyny robię folklor
Jako jedyny jestem w Tokio
Jako...
Chivas - "jem zimnego tosta" Mówiłem że jest nas dwóch, chyba się pomyliłem
Jadłem dwa razy tyle i w kurwę przytyłem
Zajadałem smutek wtedy, to nie moja wina
Przez to nie mogłem spać, chociaż nie mam siły
W moim brzuchu 2 for...