Текст пісні "Янголе Небесний"
"Янголе Небесний"
Жив я у гріху та у полоні темних вод
Був сліпим і віри я не знав
Але серед болю і тяжких турбот
Ти прийшов і мене врятував
Янголе небесний тисяча очей
Ти несеш блаженне світло В грішний світ людей
Янголе небесний, ти мій захисник
Ти зі мною назавжди, я з тобой навік
Так у цьому світі своє місце я знайшов
І тепер у мене є сім'я
Вони йдуть зі мною всі, куди б я не пішов
Славимо разом твоє ім'я
Янголе небесний тисяча очей
Ти несеш блаженне світло
В грішний світ людей
І щоб наші душі не дістались сатані
Ми малюємо твій знак багряним на стіні!
Твоє серце б'ється ззовні кістяних грудей
Під стопами плавиться земля
Меч священий твій рятує праведних людей
А поганих в пекло відправля
Янголе небесний тисяча очей
Ти несеш блаженне світло в грішний світ людей
За тебе готовий я життя віддать
Хай дощем вогню із неба сходить благодать!
Благодать!
Всі горять!
З неба сходить благодать!
Янголе небесний тисяча очей
Ти несеш блаженне світло
В грішний світ людей
Зуби наче леза, очі наче ртуть!
Всі невірні щезнуть, грішники падуть!
Янголе небесний тисяча очей
Ти несеш блаженне світло
В грішний світ людей
Янголе небесний, ти мій захисник
Ти зі мною завжди, я з тобой навік
Writer(s): Natalia Ferens, Oleksandra Zhylenko, Yehor Pavliuchkov
- AZLyrics
- Z
- Zwyntar Lyrics
album:
"Тисяча Очей" (2023)
You May Also Like
dity inzheneriv (діти інженерів) - "Навушники" Холодні руки, іще не лід
Сторонні звуки – не містика, не бійся, кіт
Не бійся, кіт, на долоні світ
Ми давніх прав порушники
Куди іти, щоби виспатись
Й не плутались навушники
Є-е-е-е
Залізні нерви...
The Unsleeping - "Холодно" Я вдома сам
Нема проблем
І все гаразд
Повір мені
Удома кайф
Тут добре так
Нема проблем
Це майже так
Холодно і страх
Холодно і страх
Холодно і страх
Холодно і страх
Весь день я спав
Себе шукав
Себе...
badactress - "сніжна королева" Забери мене у свій сніжний храм
Я не хочу сваритись, досить цих драм
Я не знаю ти ззовні, чи в моїй голові
Але де б не була, я хочу бути там де ти
Я в житті ще не бачила такої зими
Ти мені не...
Mistmorn - ":/" Чи є тут сенс?
Все що я розповів тобі ти забудеш десь через день або два, або три
Бо я лише тут для того щоб від нудьги врятувати тебе
Ну, а потім піти
Час мине і я знову почую ті ж питання і...