Текст пісні "Белла"
"Белла"
Серед мандрів вночі
Серед гущавини
Вершник самотній чвалав крізь туману мереживо
Почув стогін з глибин
Повний болю й туги
Так неначе зверталось до нього розчахле дерево
Ой, хто кличе мене?
Та, що спить вічним сном
Там у в'язі шорсткім, куди панну запхнули ще теплою
А коли віднайшли
Не впізнав ніхто
Таємничий стінопис постав і назвав її Беллою
Белло, що ти робиш у дереві?
Шепіт гілок таємниці не видає
Хто вселив навіки Беллу до дерева?
Лиш вітер байдужий в'яз шорсткий гойдає
Потьмяніла обручка
Твоя золота
Та біліють у місячнім сяйві тендітні пальчики
Ще один чобіток
Та подерта тафта
"Руку слави" знайшли недалеко. Ось і всі натяки
Белло, що ти робиш у дереві?
Шепіт гілок таємниці не видає
Хто вселив навіки Беллу до дерева?
Лиш вітер байдужий в'яз шорсткий гойдає
Хоч вросла у гілля
Дожене й не відпустить
Їх вдячність моя
Белло, що ти робиш у дереві?
Шепіт гілок таємниці не видає
Хто вселив навіки Беллу до дерева?
Лиш вітер байдужий в'яз шорсткий гойдає
Відьомський в'яз гойдає
- AZLyrics
- Z
- Zwyntar Lyrics
album:
"Тисяча Очей" (2023)
You May Also Like
Tember Blanche - "Друг" Мене всі питають
Чи буду з тобою
Коли забуду дерево, де лазили обоє
Мене всі лякають
Любов живе 3 роки
А дружба? Та живе лиш поки ходим на уроки разом
Летим у дорослий плин
Все, що спільного...
Schmalgauzen - "Tango" Танго!
Ми з вами ввечорі танцюєм танго
Без сигарет, лише сухе вино
Я вас пишу з ключиці до фаланги
І ми самі, нам знову все одно!
Нам палко, в голові туман
Трояндами з парфумів задихаюсь
Ваш градус,...
Mistmorn - ":/" Чи є тут сенс?
Все що я розповів тобі ти забудеш десь через день або два, або три
Бо я лише тут для того щоб від нудьги врятувати тебе
Ну, а потім піти
Час мине і я знову почую ті ж питання і...