Текст пісні "Мати Темрява"
"Мати Темрява"
Накрива-накриває з неба небокраю
І водночас зникають сенси і слова
Дай мені заруку і візьми за руку
Зупини мої рухи, Мамо Темрява
Це неначе змова, моя пам'ять знову
Як тугі окови. Як рядно старе
Уночі щось кличе, на гори-горищі
У долоні обличчя лагідно бере
І краю їй немає
Та вона жива є
Хто тебе сховає?
Мати Темрява!
Від печалі й болю
Від лихої долі
Від неволі й волі
Мати Темрява
Ти мовчала й учила, та завинив чим я
Що перед очима – спалена трава
Пам'ятаю єдине, як у темну годину
Знову бачу – один одного вбива
Небо не втримати. Вибухають гармати
Наді мною схиляється мати
Мати Темрява
Мати Темрява
Мати Темрява!
На початку – вона, у фіналі вона
Нескінченна й темна, незліченна, тотемна
Що мені війна, а що мама рідна
Я у себе, у себе увібрав сповна!
І краю їй немає
Та вона жива є, хто тебе сховає?
Мати Темрява!
Від печалі й болю. Від лихої долі
Від неволі й волі... Мати Темрява
Коли я на краю, краю серце караю
Коли вигорає горем голова
Коли в ребрах яма, я кричу так само
Обійми мене, мамо!
Мати Темрява
- AZLyrics
- Z
- Zwyntar Lyrics
album:
"Тисяча Очей" (2023)
You May Also Like
badactress - "villain era" Телевізор миготить, холоне каша на столі
Я залипла у екран, бо починається мультфільм
В дитячому мозку відбулася головна із подій
Занадто логічно прозвучало те, що каже злодій
Може він має рацію...
Tember Blanche - "Завтра" Спиш
Чому ти так довго спиш?
Відчиняй вікно навстіж
І про сторіз, де п'єш чай
Ти негайно забувай
Ну чого ти так кричиш
Зроби музику тихіш
Знаю, ти за любий двіж
Та зараз радощі облиш
Якщо я плачу,...
palindrom (паліндром) - "Не Торкає" Моя менталочка втомлена
Я жбурляю її у відро вина
Я шукаю магічну таблетку нам
І вмикаю вночі СТБ канал
Ні, більше не торкає
Все навколо мене
Більше не торкає
Все напевно мине
Більше не торкає
Все...
STRUKTURA SHCHASTYA (СТРУКТУРА ЩАСТЯ) - "Сидативи" Сидативи, барбітурати
Зрозумій, я хочу спати
До нескінчення, до обіймів
Моїх друзів, моїх рідних
Сидативи, барбітурати
Щоб забути автомати
Сидативи, сидативи
Незабаром буде літо
Хтось заб'є, хтось...
Джозерс, SadSvit & Sad Novelist - "Додому" На вечірці одна особа
Це ти танцюєш, бо ніхто не бачить
Під стелю скачеш
Я вибратись не можу
Бо щось тримається за горло
Коли черговий кінець світу мине
Відкрию двері навстіж
Там нікого
Забув які...