"Kawa Czy Herbata?" tekst piosenki
Dwa Sławy & @atutowy Lyrics
"Kawa Czy Herbata?"
[Rado Radosny:]
Za oknem pada, więc teraz wybieram herbatę
Po babci dostałem zastawę, i nie wiem czy to już nie Emilii Plater
(przemiły facet)
Radek bez ziemi, myślę czy to miejsce jest dla mnie
(czy to miejsce jest dla mnie)
A w tle lecą Psy, i chyba wiem czyj to był zaprzęg
Kiedyś przyjaciel, dziś nie znam imienia, w tej chwili, żaden ziomal
(żaden ziomal)
Leci Miami Vice, ty to Philip Michael Thomas (Micheal Thomas)
Lata mi czas, ja udawać chcę gnojka
Lata mi czas, a skóra bardziej wiotka
Myślę sobie co to sukces, czy nie minął nas o włos
Czy będę tu za rok, a jeśli tak to wtedy jako kto
Myślę o bliskich co do pracy ich kiedyś Albion wziął
Patrzę na zegarek, jest five o'clock
[Astek:]
Chodź obok mnie na parapet
Co, chcesz kawę czy herbatę?
Rok, jesień się wita z latem
O!-bejdźmy się gorzkim smakiem
Chodź obok mnie na parapet
Co, chcesz kawę czy herbatę?
Rok, jesień się wita z latem
O!-bejdźmy się gorzkim smakiem
Drugie doppio, moja telewizja to w kuchni okno
Rzeki wysychają, a ludzie mokną
Stary znajomy dziś umrze młodo
Młody Attenborough, ładuję do młyna tanie Caffè d'Oro
I nadaję włosy do Rock'n'Rolla (ja pierdole)
Małolat ma dredy za które go ganią lewi aktywiści
Zabawne, mnie za to samo ganiali naziści
Napili się wiśni, chłopy pod sklepem przytulą mandaty
Panowie z Policji takich jak oni spisują na straty
Patrol odjechał to na drugą nóżkę
Za nasze życie, słodko-gorzkie
Jebneli Żubra jak Wojsko Polskie
Kawa wystygła, zimna też dobra
Wszyscy umrzemy lecz dzisiaj nie można
Chodź obok mnie na parapet
Co, chcesz kawę czy herbatę?
Rok, jesień się wita z latem
O!-bejdźmy się gorzkim smakiem
Chodź obok mnie na parapet
Co, chcesz kawę czy herbatę?
Rok, jesień się wita z latem
O!-bejdźmy się gorzkim smakiem
- AZLyrics
- D
- Dwa Sławy Lyrics
album:
"Dobrze By Było" (2025)
You May Also Like
Słoń & Mikser - "Niech Płoną" Środek nocy, wybiła trzecia na zegarku
Poczuj strach, który przeszyje Ci trzewia jak harpun
Na karku zimny pot, ciało przechodzą ciarki
W całym mieszkaniu unosi się smród palonej siarki
Poznaj ciemne...
Hodak & 2K - "Bez Zarzutów" To gówno świeże, że aż pachnie koprem
Mój producent zmieni w złoto czego się nie dotknie
Ty coś plujesz w ten mikrofon, żeby brzmiało groźnie
Ale znów wychodzi błoto po kolana grząskie
Ja czasem...
Guzior - "WTC" Podręczny piórnik z tym asortymentem trzymam w mojej sakwie lub nerce
Polej mi tego w kubeczek, to nie na kaszel ale już lubię cię
Wyciągam glony z moich pudełeczek
Zawsze odmawiam wódeczkę
Wbijam do...
Wac Toja - "Spotkałem Anioła" Spotkałem Anioła. Anioła w astralu
Dał mi pióro. Ono ma zabrać mnie do raju
W środku żaru znalazłem czarny atrament
I pomału kreśli mi drogę każde zdanie
Zagubiony w labiryncie świadomości nie...
M0LLY - "Ten Sam" Miałem marzenie od dziecka, marzę i nie mogę przestać, aż się w oku kręci łezka
Ciągle zmieniam miejsca, ale dalej ten sam
Miałem marzenie od dziecka, marzę i nie mogę przestać, aż się w oku kręci...