"Dobrze By Było" tekst piosenki
Dwa Sławy & @atutowy Lyrics
"Dobrze By Było"
Stek bwoy!
Hej, dobrze by było iść do kasy z rapem i w końcu za niego postawić chatę
Zostawmy [?] łatwą matmę, biorę Spoti na klatę jak Barca '25
I żeby w nas nadzieja nadal żyła, i żeby się okazja nadarzyła
A póki co moje życie to jest jedna wielka niewiadoma, tak jak Katarzyna
Lubię gażę, byleby dobrą
Lubię tatuaże, kiedyś mi zrobią
Lubię gastrofazę, wtedy to Glovo
Nie lubię tej branży, chyba że z tobą
Jedziemy w świat, brać aparat?
Szukamy tam life-life balance
Przeraża nas każda zmiana
Ale nic nie smakuje tak jak wygrana, yo!
Byłoby dobrze, czy byłoby słońce czy deszcz
Czy mamy pieniądze na koniec miesiąca, czy nie
Byłoby dobrze, byłoby dobrze cię mieć
Byłoby dobrze, dlatego
Zostań, ja to ogarnę
Zrobimy coś tam, i w końcu będzie normalnie
Byłoby dobrze, byłoby dobrze cię mieć (cię mieć)
Byłoby dobrze (byłoby dobrze)
A ja potrzeby dziś silne mam w sercu
Dobrze by było mieć wyspę jak Carrefour
Na której ludzie widzą jak jadę Lambo
W prawej nodze mam kopyto jak Planet Terror
Chociaż kawałek plaży daj bez łaski
Mógłby być nawet garbus jak Ted Bundy
Bujamy w obłokach, ale mamy plany
I tak nic ci to nie powie tak jak "I need money"
A może zwyczajnie wyjść na prostą, i po prostu ograniczać limity?
Przy borderach raczej być Nałkowską
I dać się spotkać w okolicach bikini
Nie zaglądać innym w kieszeń
Nie zostawiać psa pod sklepem
Może wtedy będzie dobrze
Może wtedy będzie lepiej
Byłoby dobrze, czy byłoby słońce czy deszcz
Czy mamy pieniądze na koniec miesiąca, czy nie
Byłoby dobrze, byłoby dobrze cię mieć
Byłoby dobrze, dlatego
Zostań, ja to ogarnę
Zrobimy coś tam, i w końcu będzie normalnie
Byłoby dobrze, byłoby dobrze (cię mieć)
Byłoby dobrze (byłoby dobrze)
- AZLyrics
- D
- Dwa Sławy Lyrics
album:
"Dobrze By Było" (2025)
You May Also Like
M0LLY - "Nie Oceniaj" Jeśli nie znamy się ziom nie oceniaj mnie pochopnie
Twoje słowa spłyną po mnie tak jak deszczu krople
Żyję z ziomalami ale lubię też samotnie
Łapiemy fajne fazy i robimy to dla wspomnień
Jeśli nie...
Kubi Producent - "7 Metrów Pod Ziemią" Bejbe, siedem metrów pod ziemią
Zabunkrowani gdzieś w nocnym klubie
Ona ze dwa metry nade mną
Wysoko się buja na rurze
Wypuszczam w nią chmurę gęstą
Żadna z was nie wyląduje
Głupi się pytam o...
Słoń & Mikser - "Spłonka" To jest rap, przy którym schaby dzwonią na psy
Bo ktoś wyje z bólu i wstyd nie wiedzieć, że to my
Kąsamy jak w ulu, z tym, że kąsamy to jakbyś oglądał Szczęki
Pożegnaj ode mnie bębenki
Synek, bo...
Taco Hemingway - "Nie Ufam Sobie Sam" Nowy dzień to nowy plan
Chcesz oszukać siebie, no to sobie kłam
Mama mówiła: "Uważaj na szemranych panów"
Jestem jednym z nich, więc nie ufam sobie sam
Nie ufam sobie sam
Jak mam ufać innym, jak nie...
Opał - "BALKONMIND" Miasto szumi jak przester
I słabnie światło co dają je latarnie miejskie
Krzyk bandy dzieciaków się niesie
Koczują pod sklepem, tak bardzo osiedle
Chyba tam wciągają kreskę
Ja wyszedłbym do nich
I...