"Myślałem, Że Będzie Gorzej" tekst piosenki
"Myślałem, Że Będzie Gorzej"
Myślałem, że będzie gorzej, jest gorzej niż myślałem
Odkąd mamy wyjebane na
Na zło-o, na zło-o
Myślałem, że będzie gorzej, jest gorzej niż myślałem
Odkąd mamy wyjebane na
Na zło-o, na zło-o
Oto ja, siedemdziesiąt kilo martwego hip-hopu
Późny antropocen, chwilę do wyroku
Niknę w oczach, niknie gros zasobów
Pamiętam jak przez mgłę (widzę jak zza smogu)
Brzydkie i bestia, deasle i Tesla
Spłoniemy na stosach i na elektrycznych krzesłach
Strzelamy w szkołach średnich, strzelamy w Sylwestra
Zabijamy dzieci ambicją na Giewoncie
Nie wiemy co robić z życiem, a więc robimy pieniądze
Wow! La vida a loca
Za oknem animal holocaust
Klapki na oczach ciągną na dno, chwytamy się brzytwy błoną pławną
Umrzeć? Czy przeżyć?
Prawda leży po środku, a postprawda leży
Myślałem, że będzie gorzej, jest gorzej niż myślałem
Odkąd mamy wyjebane na
Na zło-o, na zło-o
Myślałem, że będzie gorzej, jest gorzej niż myślałem
Odkąd mamy wyjebane na
Na zło-o, na zło-o
Wielkie nerwy, drobne żarty
Srebrne felgi, złote algi
Biedne dzieci, kąpiel, bańki
I wynurza się ojciec z wanny
Już mi nie robi co się stanie
Kupuję dziurę w ziemi i nie chodzi o mieszkanie
A to jebnie nam w końcu, odkąd się traktujemy jak powietrze na Śląsku
Zapomnij o morałach w bajce, dziecko będzie chciało by mu opowiadać prawdę
Nie chcę na to patrzeć, Ty też przeginasz ciut-ciut
Udajesz że nie widzisz jakbym jeździł na wózku
To coś na końcu liny trzeba uciąć
Żarty które bawiły teraz smucą
I będę to powtarzał jak Guzior (yo)
Będę to powtarzał jak Guzior
Myślałem, że będzie gorzej, jest gorzej niż myślałem
Odkąd mamy wyjebane na
Na zło-o, na zło-o
Myślałem, że będzie gorzej, jest gorzej niż myślałem
Odkąd mamy wyjebane na
Na zło-o, na zło-o
- AZLyrics
- D
- Dwa Sławy Lyrics
album:
"Dobrze By Było" (2025)
You May Also Like
Adi Nowak - "Placebo" Nie wiem czy przez pochodzenie czy przez ex cebulę
Ale twojej gadki jak nie kupowałem, tak dziś też nie kupię
Mówią - jesteś królem, odpowiadam - prędzej żulem
Pan Sebastian pyta czy chcę jakiś...
QueQuality - "odadobitu" Ten bit jest tłusty jak nic
Robię przy nim parę mil
Tym bitem carry in (yeah)
Z tym bitem vis a vis (okey)
Ten bit jest tłusty jak grubas
Zrobiłem wiele tak, że to mi się musi udać
Po chuj nawijasz,...
Taco Hemingway - "Czarna Kawa Czeka" Nie lubię rozmów, które brną donikąd
Nie lubię pytań o to, ile Taco ściągnął ziko
Nie lubię, kiedy ktoś próbuje sobie zajrzeć we mnie
Zabrać, co cenne, więc nie otwieram komornikom
Fifi to Polak, co...
Sokół & Marysia Starosta - "Mirek" Kojarzysz, Rysiek co taksówką wiózł Janinę
Dupę miał Marysię... Nie żyje...
Jego sąsiad co śmigał na ksywce "Mirek" był centralnie świrem
Nawąchany w sztosie kosę wziął i zrobił z niego filet
Mirka...
Szczyl - "Zawsze Za Mało" Zawsze za mało, nigdy nie starcza
W deficycie miłość da powód do jaranka
Weź się postaraj, wyśmieją za kwiatka
Zawsze za mało, nigdy nie starcza Paliłem żeby mieć ten świeższy umysł
Nie ma różnic...