"OUTROJAKW2010" tekst piosenki
"OUTROJAKW2010"
Głównie tworzę rap o emocjach, bo tak piszę najlepiej
Dawno wymagałem więcej niż ktokolwiek od siebie
I nie wiem, czy zmienię coś we mnie zanim przegonię stres
Muszę być lepszy niż wczoraj, lek na dobre i złe
Mija dziesiąty rok, presję niosę za trzech
Mało kto nie uznaje mojego problemu za śmiech
Więc spaceruję sam, z myślami po dworze jak z psem
Nie kalkulując, czy to po rapersku mówić jak jest
Zrobiłem tą płytę dla siebie, a nie szumu ludzi braw
Komentarzy jak: "znowu napisałeś o tym samym track"
Yo, co do mnie powraca to zamieniam w rap
Jeśli on pomaga mnie i komuś, to kozacko max
Wylewam z siebie to co czuję, a nie to co trzeba
Żeby jakiś MC mi powiedział, że mnie dziś docenia
Jestem tu dla równowagi sceny brzemia
Pisząc rapowe ballady o refleksjach
Piszę melodię z kroniki wad
Póki mam w sobie do tego dar
Ty dobrze ją znasz
Ile takich słyszałeś już sam, ej
Płyniemy z prądem uczuć i strat
Sam opisuję tylko ich kształt
To wyłącznie ślad tego co siedzi w nas, ej
Nie znam się na wielu rzeczach oprócz muzy i fur
A najrzadziej to mnie głucha cisza tuli do snu
Jestem jak ciepłe lato, pełne burzy i chmur
Niby spoko, ale momentami za duży chłód
Więc gonię za tym, co przyniesie mi ulgę i sens
Dumę i kres, tego co nie powiedziało wczoraj
Co wybudza w środku nocy jak koszmar i stres
Syreny dźwięk mówiący, że w nas się toczy wojna, ej
Pora na zmiany i pora na nowy kompas
Bo stary pokazywał gdzie nas zaprowadzi forsa
A my bez grama oznak, że to nie tędy droga
Byle pokazać wszystkim, że nie śpimy w gorszych domach, yo
Nie kumasz mojej fazy, no to elo siema
Nikomu nie mówiłem, że mnie słuchać trzeba
Opisuję co spotkało wzrok nieraz
Przy okazji robiąc rachunek sumienia
Piszę melodie z kroniki wad
Póki mam w sobie do tego dar
Ty dobrze ją znasz
Ile takich słyszałeś już sam, ej
Płyniemy z prądem uczuć i strat
Sam opisuję tylko ich kształt
To wyłącznie ślad tego, co siedzi w nas, ej
- AZLyrics
- G
- Gibbs Lyrics
album:
"ZROBIŁEM TO DLA SIEBIE" (2026)
You May Also Like
Kuban & FAVST - "tak niewiele brakowało" Tak niewiele brakowało, abym zniknął
Tak niewiele brakowało, bym nie wrócił
Grałem czysto, nawet jeśli było przykro
Stracę wszystko, będę miał swoich ludzi
Przespane noce się docenia
Jak ziomki nie...
Paluch - "Gdybyś Kiedyś" Gdybyś kiedyś miała w planach odejść sama
I nie myśleć o mnie znów
Będę szedł wciąż po twoich śladach
By przynieść ogień gdy dopadnie ciebie chłód
Gdybyś kiedyś miała w planach odejść sama
I nie...
Guzior - "HILL BOMB" Biorę
Polskie podwórka, tak jak nowojorskie Papoose
Lepsze dni są miłe, gorsze są jak nawóz
W kielniach fajki w strzępach, drobne były na bus
W tym roku jeżdżę Porsche, w drugim będzie Brabus
Ja...
Solar - "Ostatni Snap" Dzwonią głuche telefony
Wariuje Android
Ile to ziom będzie trwać?
Biorę kolejny Acodin
Pot spływa mi po skroni
Odbębniamy w piekle staż
Chcę znów czuć się jak anonim
A dookoła oni, ja nie mogę już...
Hinol Polska Wersja - "Sobie Wbrew" Nie słuchaj ich, ich słowa to pic, słuchaj siebie synu
Musisz wciąż iść ból w sobie zabić, nie patrzeć do tyłu
Ile razy już mówiłem, że to koniec sobie
Tyle razy też powtórzę, to tobie, ziomie
Obie...