"HANNAH MONTANA" tekst piosenki
"HANNAH MONTANA"
Pytam wtykę o wtykę kiedy nie posiada nic menik
Na dupie nowy dres a nie denim
Wziąłem jedną i drugą no bo nienawidzę ziemi
Wiem to, że jest suką jak nie umie mnie docenić
Czacha się dymi chociaż nie palę zieleni
Suka Hannah Montanna, nie wiem dlaczego się klei
Powtarzam któryś raz, tu Żubrówa a nie Henny
Jak chodzi o vibe jesteście niedouczeni
Patrzę za okno, widzę demony, które mokną
Wlewasz w siebie wszystko a nie potrafisz urosnąć
Gdybyś wiedział co twój ziomal robi z twoją foczką
Bardzo szybko poczułbyś co to znaczy samotność
Kiedy gramy koncert one liczą że mnie dotkną
Przebadana i wyszła z pokoju, ja to doktor
Nie wiem która ripa ale problemy z ostrością
Nie wiem która kolej ale już nie chodzę prosto
Mówiłem nieraz, jedyny cel to mistrzostwo
Prędzej znienawidzą niż kurwa o mnie zapomną
Nie wiem o co chodzi jej, weź daruj sobie talk show
Tylko na krawędzi twoi ziomale cię popchną
Gdzie ona tak pędzi? chyba rozlewają gorzką!
Też lubimy melanże, jak się bawimy to mocno
Cztery lata ludzie nie są dla mnie już zagwozdką
Dobrze, że tu nie ma pistoletów jak na Compton
Pytam wtykę o wtykę kiedy nie posiada nic menik
Na dupie nowy dres a nie denim
Wziąłem jedną i drugą no bo nienawidzę ziemi
Wiem to, że jest suką jak nie umie mnie docenić
Czacha się dymi chociaż nie palę zieleni
Suka Hannah Montanna, nie wiem dlaczego się klei
Powtarzam któryś raz, tu Żubrówa a nie Henny
Jak chodzi o vibe jesteście niedouczeni
Cztery kółka Audi, ziom prowadzi, słychać tylko wrrrum
Twoja mała przy ziomalu twoim łamie się na pół
Ja chyba nie mam wątroby, pełną butlę chcę na stół
Farmazony chcą dojebać mnie? mhm, taki chuj
Jedną nogą na melanżu, druga idzie tam gdzie grób
Moja była śmieje ze mnie się, że wyglądam jak trup
Zajadam fasolki, dobrze wiesz że nie chodzi o bób
Ogoliłem łeb, mówi że lubi ten mój nowy look
No love zone to mój comfort zone
Honey? honey? o co chodzi honey?
Biorę tylko ciężkie, nie palę marihuany
Kiedyś rozmawiałem z bogiem ale dzisiaj się nie znamy
Zakochany w dupie z klubu, zrób sobie z nią dziecko
Nic nie kumasz bo masz w głowie zamiast mózgu pesto
Lubię proste ścieżki ale życiową mam krętą
Patrzcie drogie dzieci jak się wbija w hip-hop pento
Pytam wtykę o wtykę kiedy nie posiada nic menik
Na dupie nowy dres a nie denim
Wziąłem jedną i drugą no bo nienawidzę ziemi
Wiem to, że jest suką jak nie umie mnie docenić
Czacha się dymi chociaż nie palę zieleni
Suka Hannah Montanna, nie wiem dlaczego się klei
Powtarzam któryś raz, tu Żubrówa a nie Henny
Jak chodzi o vibe jesteście niedouczeni
Writer(s): Vkie, Stanisław Stepka
- AZLyrics
- V
- Vkie Lyrics
You May Also Like
Oki & Magiera - "77747" Ja pierdole, ale dawno nie nawijałem, 47
Zgaduje, że dawno nie pisałem numeru
7-7-7 jest w peselu, drogie butle
Tonę, tonę w przeznaczeniu
47 mam na przedramieniu
Nie wiem co robiłem ten rok
Mój...
Alan - "Szczury, Grzyb I Kokaina" Ayahuasca, na bloku musiałem to seven heaven
Pokazałem skurwysynom jak mocne moje podziemie
Jeszcze nie wstało do końca, pojebie co drzemie we mnie
Kuba z żółwikiem stawiają na jeden, wiedzą,...
Diffi & Waima - "Once Or Twice" (Pays - what you got for me?)
(P-K-Z)
I might hit that once or twice
Fuck it, I like it with spice
My bro, bro saying - that I could fly
And he never lie 'bout I
God's watching us like a London Eye...
Bary & Leeny - "PRZETYRANY ŁEB" Mogę mówić jej co siedzi mi na bani tutaj w kółko
Przetyrany łeb, wiem, że nie pomoże na to ziółko
Ona zna przez net, dla niej za wysoką jestem półką
Za wysoką dla was kurwy, na melanżach gracie w...
ReTo - "GTA" Trasa nocą, fotel robi masaż
Jadę dokądś, nie wiem kiedy wracam
Radar, foto, z przodu zdjęta blacha tylko
I ta szyna no bo gaz podłogą
Trasa nocą, zamykamy budę (ej)
Ciężką nogą, pasażer ma puder...