"JESTEM W STANIE" tekst piosenki
"JESTEM W STANIE"
(feat. Pazzy)
[Vkie:]
Chciałaś usiąść tu, dowiedzieć się jak ja to szponcę
Patusiara chcę bym dał jej ciepło tak jak Moncler
Jeśli chcesz collabo no to najpierw pokaż forsę
Bez uczuć bo musiałem liczyć drobne
Ziom po elektryku dobrze wie co robić z prądem
Ja po specyfiku mówiłem jej rzeczy słodkie
Niezdrowa psychika, no bo żyłem nie ostrożnie
Tryb demon, znów kiedy latam na bombie
Tryb demon, bo zajadam duże porcje
Ja nie myślę o nich, oni myślą o mnie
Taki sam jak ty jestem, o nie
Koleś, taki stan, że nie wiem o co chodzi
Nie rozmawiam z patusiarą choć ma ochotę na lodzik
Cały czas mnie chwalą gdybym nie postawił nogi
Halo? znowu twoja bitch do mnie dzwoni
W Polsce nie wiedzą o stylu nic, wpadłem ich uświadomić
Jestem w stanie tiru-riru, nie mam głowy
Okej, jestem w stanie rozpierdolić kraj tyle mam mocy
Okej, jestem w stanie rzucić wódę i odstawić prochy
Jestem w stanie, ale lepiej kiedy jestem w stanie dobrym
Okej, jestem w stanie, nie udzielić wam żadnej pomocy
Okej, jestem w stanie ją wyjebać jak powtarza ploty
Okej, jestem w stanie zrobić hajs i wysrać się na bloki
Okej, jestem w stanie posiadania jej i jej głowy
[Pazzy:]
Mój stan skupienia zmienia się ze specyfikiem
Przyjmuję ciecze, palę gas, walę ciało stałe
Tak się rozpływam, jakbym znał się z pacyfikiem
Ona obok leży, chce spacyfikować moją pałę
Ona obok leży i chce dostać bardzo dobre draże
Ona obok leży i nie wierzy, że już nie jest w stanie
Ona nie jest w stanie, hej, ona nie jest w stanie
Palę naleśniora wielkiego jak pancake
Twój ziom pomarszczony jak jebany Shar Pei
Ona już jest bez głowy no bo dała mi ją, Harley
Palę szczyty z apteki tak jak pierdolony Marley
A co jest z Pazzym, Pazzy w stanie niezłym ździro
Nic się tu nie stanie, jest na szlaku po czek, na szlaku po bilon
Żyję chwilą, gdy tym macham, swoją grzybką owłosioną girą
Choć to nie jest włoskie giro, ziomki palą to na kilo
Chcesz żeby ci dała chociaż rękę, a to Wenus z Milo
Chcecie ruchać szczyty, to nie dla was, przekaż dendrofilom
Kto ma rangę stillo, kto ma rangę stillo
Kto ma rangę stillo, kto ma rangę stillo
[Vkie:]
Jestem w stanie tiru-riru, nie mam głowy
Okej, jestem w stanie rozpierdolić kraj tyle mam mocy
Okej, jestem w stanie rzucić wódę i odstawić prochy
Jestem w stanie, ale lepiej kiedy jestem w stanie dobrym
Okej, jestem w stanie, nie udzielić wam żadnej pomocy
Okej, jestem w stanie ją wyjebać jak powtarza ploty
Okej, jestem w stanie zrobić hajs i wysrać się na bloki
Okej, jestem w stanie posiadania jej i jej głowy
- AZLyrics
- V
- Vkie Lyrics
You May Also Like
Waima & Mjonszu - "Krąg" Hajs mi dzwoni, to mój ringtone, chce być twoją walentynką
Utrzymuję passive income, wykonałem nowy task
Rany krwawią, serca bolą, szmaty posypują solą
Zrywam zakazany owoc, dawno opuściłem raj
Gdy...
olszakumpel - "kolory" Nie chcę na sobie łańcuchów tak jak Django
Wolę najpierw moim bliskim pomóc, ominąć to bagno
Boże trzymaj ich w opiece, gdy te chmury mnie dopadną
Ja dopóki tylko da się, będę w głowy strzelał...
Belmondo & GSP - "Reklama" Po prostu, to na jeden raz
Mabylon 2018
"Mabylon" to nie tylko płyta, to nowa filozofia życia, stworzona przez sarmatę Młodego G oraz Mahatmę Gandhiego, ojca idei czynnego oporu
Wypluci przez...
Asster - "DOM" Cztery ściany i bass — ja tworzę nowy dom
Wolę polską dupę — nie sukę z Tokio
Widzę nowe twarze — poszerzam horyzont
Braknie wyobrażeń — co się stanie jak zarobię sos?
Cztery ściany i bass — ja...
Rusina - "NIEPOTRZEBNA" Nie dotykaj mego ścierwa, on za wysoko wyniesie
Nie kłam, jak mi patrzysz w oczy, wtedy czuję bardzo źle się
Kiedyś ulubioną porą roku była wczesna jesień
A tu nowy rok, milion tracków, jestem w moim...