"MIĘTA" tekst piosenki
"MIĘTA"
Prochy, żeby nie dostać depresji
Wiem, że to skumają wszyscy ludzie z małych mieścin
Pierdolony bełkot, to co mówisz zero treści
Nie naprawię świata, może uda mi się błędy
Spójrz na top, mój styl tam się mieści
Spójrz na blok, nie ma tam kurwa perspektyw
Lubię kiedy grzeszysz ze mną, nie ma ludzi świętych
Pożądanie, nie czuję do ciebie mięty
Chciałbyś grać w to tak jak ten typ
Ledwo widzę światło, ciemność męczy mnie
Tak wielu już odpadło, słyszę że o śmierć wołają
Chyba zgubiłem radość, na szczęście mam leki na to
Za dużo myśli, nie mogę spać
Nie mogę być czysty, co za świat
Nie pomogą gwizdki mi i tak
Nie chcę atencji, nie chcę ran
Nie chcę waszych słów, chce tylko waszych stów
Mam duży plan na ruch, mam duży plan na to by nie myśleć o śmierci już
Nie trudno o to żeby mnie wkurwić, trudno w życiu, nigdy z górki
Mam na zbyciu parę hitów, jak chcesz feata musisz kupić
Ona lubi więc się puści, jeden raz a potem uśnij
Jeden raz uśmiecha szczęście się, a sypie się za drugim
Typ się myli jeśli mówi, że mam wobec niego długi
Kocham tylko moich ludzi, zero współczucia dla suki
Zero współczucia dla was, dziwko wszedłem w to va bank
Narkotyki, wpadłem w trans, jak bardzo zniszczył mnie ten świat?
Prochy, żeby nie dostać depresji
Wiem, że to skumają wszyscy ludzie z małych mieścin
Pierdolony bełkot, to co mówisz zero treści
Nie naprawię świata, może uda mi się błędy
Spójrz na top, mój styl tam się mieści
Spójrz na blok, nie ma tam kurwa perspektyw
Lubię kiedy grzeszysz ze mną, nie ma ludzi świętych
Pożądanie, nie czuję do ciebie mięty
Writer(s): John Doe, Michał Michałkowski, Lukasz Liszka
- AZLyrics
- V
- Vkie Lyrics
You May Also Like
Kukon - "Szwajcaria" Stały temat, znowu wóda, narkotyki
Nowa dupa, stara płyta Metalliki
Telefony, na oriencie robię triki
Cztery głowy, sporo myśli
Stały temat, znowu wóda, narkotyki
Nowa dupa, stara płyta metalliki...
Waima, bambi, LuKs, Mjonszu & Kaptur - "Chwile" Chwilę byłem w grze, ale musiałem się wyłączyć
Nie skumaliśmy się, to się musiało tak zakończyć
Okej, rozumiem (okej), okej, rozumiem (okej)
Dawałem im wszystko, teraz już nie umiem
Nie chcę wbić do...
Mata - "SZUKAM MENADŻERA" Jestem największą gwiazdą w tym kraju (oh)
Jestem na haju, raczej nie trafię do raju
Jak już, to po paru latach męki
A chciałbym nazajutrz
W chuja mnie pocałuj
Bo czekam na sygnał by wstawać
Inaczej...
Kabe - "Trapstar" W OCB zawinę pięć głów
Minuta na scenie to pięć stów
To goi me blizny na sercu
Triple g, biscuit i spectrum
Ciemny charakter jak Ra's al Ghul
A ty dalej chciałbyś autograf
Moim wrogom znowu rośnie...
Reto / ZetHa - "Bogowie Nocy" Nigdzie mi się nie śpieszy, małą łyżka pomału
Dziś zrobiłem wiele rzeczy, plus palenia towaru
Dupa sprawdza czy spaliłeś, tak jak sędzina VARu
U innego typa na kolanach siedzi na balu
Jebać takie...