"NIEMIŁO" tekst piosenki
"NIEMIŁO"
Życie to kwestia wyborów, ja mam tylko szczyt i grób
Uwierz, że jak gramy koncert to rozpierdalamy klub
Rocznik 2000, weterani ściągać czapki z głów
Mała dała głowę, zostawiła mi na chuju mózg
Nie mów mi o raju, ja częściej myślę o trumnie
Braciak mówił "Rób to by nasze nazwisko brzmiało dumnie"
Mimo że jestem kumaty, wiele nie umiem zrozumieć
To jedyne co umiem robić, popatrz jak to frunie
Śpię spokojnie jak dziecko, no bo diabeł przy mnie czuwa
Cztery lata melanż, żeby teraz się odkuwać
Siedziałem w tym gównie, gdy na grass mówili "siuwaks"
Nazwałem ją suką, będzie dwie godziny bubać
Nie wiem o co chodzi typom
Nazywasz to hitem, a ja nazywam to lipą
Nazywasz te cipę tą jedyną
Ludzie są jak trendy, bo przeminą
Ona powie coś nie tak - zrobi się niemiło
Ona powie wszystko, żebyś tylko ją zawinął
On opowie wszystko psom, jak tylko go przycisną
Ziomy od weekendu jak będziesz w potrzebie prysną
Jedyna możliwość - mieć wyjebane we wszystko
Za dużo intruzów, 3/4 dla mnie to gringo
Ona obawia się, że ją nie kocham - trafiłaś w bingo
Wszystko martwe we mnie, nie szlocham, nie jestem pizdą
Mój track na twojej osi, a ciebie na niej wygwiżdżą
Rozbujałem klub, jak ty wbijasz nikt się nie rusza
Nic się tu nie zmienia, to Polska chyba jest głucha
Jestem z diabłem "na ty" - co dzień szepcze mi do ucha
Dziwka zbiera graty i wychodzi, już nie puka
Wjebałem twoich idoli, a nie mam grubego brzucha
Znaczy, że nie mieli stylu, wniosek sam się narzuca
Ciężko zapierdalam, a nie kurwa hulaj dusza
Scena ledwo zipie, nie wiem czy ożywiać trupa
Życie to kwestia wyborów, ja mam tylko szczyt i grób
Uwierz, że jak gramy koncert to rozpierdalamy klub
Rocznik 2000, weterani ściągać czapki z głów
Mała dała głowę, zostawiła mi na chuju mózg
Nie mów mi o raju, ja częściej myślę o trumnie
Braciak mówił "Rób to by nasze nazwisko brzmiało dumnie"
Mimo że jestem kumaty wiele nie umiem zrozumieć
To jedyne co umiem robić, popatrz jak to frunie
Nie wiem o co chodzi typom
Ludzie są jak trendy, bo przeminą
Wszystko martwe we mnie, nie szlocham, nie jestem pizdą
Mój track na twojej osi, a ciebie na niej wygwiżdżą
Jedyna możliwość - mieć wyjebane na wszystko
Writer(s): Vkie, Oliwer Słaby
- AZLyrics
- V
- Vkie Lyrics
You May Also Like
Szpaku - "Alf" Pokochali moje smutki
Jak bez łez to jest regres dla nich
Mam wrażenie że Ci moi fani to chcą, żebym upadł nagrał o tym tracki
Miałem konflikty już chyba tu z każdym
Bo nigdy nie dałem se napluć do...
chillwagon - "flaga" Macham flagą stojąc z twarzą jak Jack Sparrow
Halo halo, to jest kurwa nalot, tak zarabiam siano
Jestem z tych co zdobywają
Nie tracących czas czekając aż im dadzą
Ja z tych co prowadzą Chillwagon,...
Rusina - "Szminki" Będę tu wszędzie jak Jesus, palę deutsch, a ty kminisz
Rolls-Royce to nie zwidy, wiem, że kopci też Ibisz
Aquafresh z innej ligi, lemon haze dobrze zbity
Dużo zdjęć Mona Lisy, mam już dość tej...
WHITE WIDOW - "SPEED RACING" Po mordzie widać jestem zmadowany
No i tańczę kankana na twojej posesji
Ten twój blok cały, kurwa spakowany
Będą pisać pakty o nieagresji
Lubię damy, coco w kancelarii
Lubię wasze mamy, i nie lubię...
Waima & Kaptur - "Eskimo" Winner patrzy na mnie z lustra, kiedy rano myję ząbki
Dzwoni do mnie kapucha, robię bigos ja i ziomki
Chcą bym mówił tak, jakbym szukał małżonki
Mam swag i lans jak w 2005, oh
Ona jest uchachana,...