"Od Smutku Do Radości" tekst piosenki

"Od Smutku Do Radości"
(feat. Justyna)

Dzieciak, od smutku do radości
Od przegranej do zwycięstwa, raz, raz

Od smutku do radości, od przegranej do zwycięstwa
Życie - droga kręta, wsparcie masz w tych wersach (dzieciak)
Nie w monetach, czy piękno tego świata
Omijaj letarg, bo tak śnić można przez długie lata
We mnie masz brata i co by się nie działo
To złożymy w całość wszystko, choćby się sypało, to
Upartych cecha, że choć daleko meta
Nie odbiegam w przedbiegach, po prostu inaczej się nie da, ziom
Codzienny front Cię dopala, uderza jak z nieba grom
Ta fala, musisz być jak skała twardy
To nie żarty, karty rozdaje tu diabeł
Los fanty zbiera, a co drugi jest niczym Kain i Abel
To Wieża Babel istna, zostaw zgliszcza
Potem idź tam, gdzie pogoda jest korzystna
I się przyzwyczaj do niej, z ukrycia wyjdź na światło
Z początku Cię porazi, nikt nie mówi "dziś będzie łatwo"

Dziś możesz to mieć
To kwestia wyborów, w którą stronę pójdziesz, bracie, by spełnić swój sen
Dziś możesz mieć to
Tylko strach pokonaj, nie pozwól, by Twe życie zdominował znów cień
Teraz już wiem to
Co sprawia mi radość, daje siłę, siostro, dziś noc zamieniam w dzień
Więc i Ty zrób to
Nie daj się pokonać, od smutku do radości nieraz blisko jest, wiem

Próbują zwrócić dziś wszystkie moje czyste myśli
Czasem od miłości krok do nienawiści
Chcą byśmy życie traktowali jak wyścig
Niektóre rzeczy możesz mieć, innych nawet nie wyśnisz
W tym świecie, Twoim wrogiem może zostać nawet bliźni
Z coraz większą zawiścią jeden drugiego krzywdzi
Patrzą z satysfakcją, liczą cudze blizny
Pozwalają Ci oszaleć, by się świat wydawał inny
Winny, nie jesteś Ty dziś, bez radości łzy kapią
Zamiast pomóc, znów się tylko gapią
Kiedyś miałeś piękne sny, dziś koszmary Cię trapią
Wczoraj marzyłeś by żyć, teraz chcesz na wieki zasnąć
Poddaje się najsłabszy i pamiętać o tym warto
Najtwardszy pozostaje, po ziemi stąpa twardo
Nie daj się nikomu złamać, choćbyś po uszy wpadł w bagno
Podaję Tobie rękę, niech dotrze do Ciebie światło

Dziś możesz to mieć
To kwestia wyborów, w którą stronę pójdziesz, bracie, by spełnić swój sen
Dziś możesz mieć to
Tylko strach pokonaj, nie pozwól, by Twe życie zdominował znów cień
Teraz już wiem to
Co sprawia mi radość, daje siłę, siostro, dziś noc zamieniam w dzień
Więc i Ty zrób to
Nie daj się pokonać, od smutku do radości nieraz blisko jest, wiem

Ej, co było kiedyś już nie wróci nigdy (nigdy)
Szczere słowa wypowiadane na niby (ta)
To takie proste, choć wielu się pogubiło (mówisz?)
Takie czasy, w których każdy chce żyć chwilą (a)
Moja nadeszła i dziękuję Bogu za to
To zdrowy syn, wita mnie uśmiechem rano (rano)
Siema Lenox [?], dla Ciebie na koniec świata
Kocham Cię synu, pozdrawia mama i tata (ziomuś)
Kiedyś moje życie jak kolejka górska
Od smutku do radości, od przegranej do zwycięstwa (ziomuś)
Twoje życie, nie będę pouczał Ciebie
Wybacz, zbyt zajęty jestem swoim, jakoś się wiedzie
Głowa na karku, choć zawistni ludzie sapią
Bardzo mi przykro, że Cię nie ma z nami, szmato
Dziękuję wszystkim, którzy są, będą na lata, ONE LOVE
Chapeau bas, złoty chłopaczyna, [?]

Dziś możesz to mieć
To kwestia wyborów, w którą stronę pójdziesz, bracie, by spełnić swój sen
Dziś możesz mieć to
Tylko strach pokonaj, nie pozwól, by Twe życie zdominował znów cień
Teraz już wiem to
Co sprawia mi radość, daje siłę, siostro, dziś noc zamieniam w dzień
Więc i Ty zrób to
Nie daj się pokonać, od smutku do radości nieraz blisko jest, wiem


You May Also Like
Opał - "BALKONMIND" Miasto szumi jak przester I słabnie światło co dają je latarnie miejskie Krzyk bandy dzieciaków się niesie Koczują pod sklepem, tak bardzo osiedle Chyba tam wciągają kreskę Ja wyszedłbym do nich I...
Kizo - "Patocelebryta" Każdy dzień to nowe święto, wybacz gdybym nie odbierał Halo ziemia, ja kręcę interwały Jak mówiłem o sukcesie wtedy, no to żeś mi przerwał Całe życie w dresie, dusza ubrana w kewlar Z prostytutkami...
Solar - "Zobaczymy" - Co ty powiedziałeś? - Żeby Janek tak na koniec już powiedział "Oby nie" - A no, o to mi chodziło, właśnie - - A jak nazwiemy tą piosenkę? - Oby nie - A nie ma tytułu "Zobaczymy"? Zobaczymy Magda...
ReTo - "Paw" Woo, uuu Ej, oh, ej Daj mi czas, szepczę, patrząc na zegarek Chcę obejrzeć parę ran, nim zagoją się na stałe Moja blizna nie ma wad, nawet jak jest trochę szpetna Pozwoli mi z biegiem lat nie...
Oki, Ero & Sem0r - "50 Centów" (Baddest bitch) Czuje się jak pół dolara (yeah, yeah, yeah) Kiedy wychodzę na scene, no to żebyś łamał kark chłopie Mam ten pojebany vibe, co Cię w kark kopie Buja to dupy w miniówach, ziomów w...