"Rozmowa Z Diabłem" tekst piosenki

"Rozmowa Z Diabłem"
(feat. Gibbs, Jano)

Ali bomaye idę po swoje, nie stawaj mi na drodze
Jebać paranoje
Głosy w głowie mówią: weź Bartek to pierdol
Nie dam Ci satysfakcji to ja Ci zrobię piekło
Owieczką ja kolejną nie będę
Pierdolisz mi głupoty chcesz przekabacić fejmem
Złote góry, kobiety no i fury
Ilu już zrobiłeś na te twoje bzdury?
Mam okradać, bliskich okłamywać
Bluźnić, hańbić, za plecami dymać
Jak się nazywam mam zapomnieć, być kimś innym
W złotej klatce żyć bez poczucia winy
To nie my, to nie ja, czemu świat oszalał?
Cenne wartości upadły na kolana
Powiedz, za co ludzi nienawidzisz
Stworzyłeś wojnę, biedę-masz się czym szczycić

Choć być chciał mnie zabrać tam
Gdzie nie zobaczę światła bram
To ogrom siły w sobie mam
Dziś o duszę swoją dbam
Choć być chciał mnie zabrać tam
Gdzie nie zobaczę światła bram
To ogrom siły niosę wam
Jeśli padłeś z ziemi wstań

Nie dam się omamić i obłupić, zagłuszyć tym bardziej
Sumienia nie przekupisz, możesz pogubić się w bagnie
Za prawdę Ci powiadam marnie możesz skończyć żywot swój
Na zawsze biada temu co kopie pod bratem dół
Pół na pół Anioł z diabłem toczą swą walkę
Myśli ru nie dają spać mi wczesnym porankiem
Jak klakier na bakier ze światem
Pomimo licznych pokus z boku wciąż wyznaczam swoją trasę, bracie
Bądź pozdrowiony, omijaj szpony
Chorej mamony, demony zbierają żniwa na tony
Zabija kraj chory kolory nie są pełnią barw
Świat przykurzony faworytem drag, seks i hajs
Życie jest w nas, nie pozwól go sobie zabrać
Stawiaj na rozwój czas, by pożegnać w sobie diabła
Masz rozum no to wstań, niech odwróci się twa karta
Walcz idź do przodu, choć będą skakać do gardła

Choć być chciał mnie zabrać tam
Gdzie nie zobaczę światła bram
To ogrom siły w sobie mam
Dziś o duszę swoją dbam
Choć być chciał mnie zabrać tam
Gdzie nie zobaczę światła bram
To ogrom siły niosę wam
Jeśli padłeś z ziemi wstań

Sprecyzować się go nie da, choć przydomków zdobył parę
(Dzisiaj)Na podwórku bieda, dzieci w dobro tracą wiarę
(Kiedyś)Adam był i Ewa, dziś we wszystkich ma ofiarę
Jedno jabłko dał im z drzewa, a nas wabi całym sadem
Śladem czyim pójdziesz Hades, czy drogą w trudzie bracie
Są łatwe zgubne raczej, nie da się uciec, tracę
Wiarę w Was ludzie, dziś na skróty chce iść każdy
Władze i dobra cudze traktujecie jak chleb własny
Nie taki diabeł straszny jak go malują, mówią
Potem się w tym gubią, samych siebie okłamują
Kuszą siły złe, byś na ich stronę przeszedł
Nie raz też kusiły mnie
Nie mówię, że już nie grzeszę
Chodzi Ci o moją krew
Wiedz, że broni nie zawieszę
To światło niesie tlen, Ty zostań tam gdzie jesteś
Nie ingeruj w moją przestrzeń, wiem że krążysz niczym kruk, dziś
Wszędzie czyha wróg, niech od złego broni Bóg mnie

Choć być chciał mnie zabrać tam
Gdzie nie zobaczę światła bram
To ogrom siły w sobie mam
Dziś o duszę swoją dbam
Choć być chciał mnie zabrać tam
Gdzie nie zobaczę światła bram
To ogrom siły niosę wam
Jeśli padłeś z ziemi wstań

Wiem co mam mówić, wiem co mam robić
Przestań mi kadzić, nie będę się więcej godzić na to
A ciągle kusisz, ukrywasz pod maską, wodzisz za nos
Oddajesz cios znienacka, słodkie dobranoc
Koszmarnie budzi co noc, jak trzeba owoc zrywam
Co mi odbiera pomoc, się nie powstrzymam
Pomocną rękę brata mam i jej się trzymam
Gdy na krawędzi by w otchłań skoczyć mam chęci
PUŚCIŁ- i leci czy się opłaci w sumie
Już nic nie wadzi mi tu, już nic nie czuję
Kostucha mi do ucha szepcze, nagabuje
Ale ja nie chce słuchać wcale i w pysk mu pluję
Oddaj mi serce, oddaj swą duszę
Za tą zniewagę będziesz cierpieć katusze
Duszę się w tych oparach, ale jakoś jeszcze dycham
I w ten mi sen się urwał, kurwa co za przypał


You May Also Like
Kubanczyk - "Szachy" To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie Twoja forma na lato - my na lata mamy formę Chłopaki...
Białas - "Strach I Gniew" Strach i gniew to główna broń polityków Wszyscy kłócą się, oni po kawałku torciku Rzucają ludziom temat, co kompletnie ich podzieli W ciszy niszcząc biznesy, które całe życie mieli Nie będzie klasy...
Kukon - "Cała Noc W Samolocie" Wczoraj pijany zamówiłem lot do LA, bo byłem zły na ciebie Chciałem daleko uciec, długo polecieć niebem I w niebie pisać płytę, że chcę cię mieć dla siebie Że chcę ci lizać cipę i móc liczyć na...
Szpaku - "WIĘŹ" Kubi-bi-bi W głowie noszę ciągle słowa brata: "mamy siebie, co nas może złamać?" Ty z wężami jadłeś znów kolację, homie, więc pogadać z Tobą nawet nie wypada Nienawidzę ciągle jebanego świata, czemu...
Hodak & 2K - "Idę Na Bar" W tym mieście w nocy, nie widać gwiazd Chcę by twój dotyk, zatrzymał czas Prometazyna do drina i Sprite I ze trzy shoty (shoty) W tym mieście w nocy, nie widać gwiazd Chcę by twój dotyk, zatrzymał...