"PIEKŁO" tekst piosenki
"PIEKŁO"
Idę przez 5, jest -15. Na Manhattanie
Czekam, aż zamarznę. Wino na kolację z diabłem
Sami nad całym tym miastem
Wstydzę się tym, czym zapłacę
Ale poproszę o rachunek na mnie
Znów stracę to, co jest ważne
I u Tiffanego tego nie znajdę
Z kolacji zrobił się after
Angielskie wyjście nad ranem
W drzwiach tylko minąłem Pradę
Słońce już wstaje na Davę
Ta noc była dłuższa niż całe Long Island
I nie jestem dumny, że się tu znalazłem
Czas chłonąć promienie i wyruszać dalej
I koniec już, kurwa, z tym stanem. Amen
Z pierdolonym diabłem było bitych parę pion
Widziałem już piekło, nie jest tak daleko stąd
Muszę wyjść do słońca, żeby znów dało mi prąd
Żebym w mroku świecił jak jebany Nowy Jork
Z pierdolonym diabłem było bitych parę pion
Widziałem już piekło, nie jest tak daleko stąd
Muszę wyjść do słońca, żeby znów dało mi prąd
Żebym w mroku świecił jak jebany Nowy Jork
Musiałem zjechać, by złapać promienie
Choć będąc u góry, miałem mieć je bliżej
Choć jedząc przystawkę, czułem się najlepiej
Po głównym poczułem się dziwnie
Ceny nie były podane
I moja głupota, że nie zapytałem
Chcę leżeć na plecach, na jebanej trawie
I w chuju mam złotą zastawę
Z pierdolonym diabłem było bitych parę pion
Widziałem już piekło, nie jest tak daleko stąd
Muszę wyjść do słońca, żeby znów dało mi prąd
Żebym w mroku świecił jak jebany Nowy Jork
Z pierdolonym diabłem było bitych parę pion
Widziałem już piekło, nie jest tak daleko stąd
Muszę wyjść do słońca, żeby znów dało mi prąd
Żebym w mroku świecił jak jebany Nowy Jork
- AZLyrics
- J
- Jan-Rapowanie Lyrics
You May Also Like
Bedoes & Kubi Producent - "Bardzo Przepraszam" Mijam napis "jebać Bedoesa" w nowych dresach, w nowym aucie
Typy chcą mnie wieszać, ale to ich boli bardziej
Babcia mówiła "kochaj wszystkich, wrogów też"
Jak myślisz, że przegram - chyba śnisz Ty,...
Mata - "67-410" Podobno im dalej od metropolii, to tym więcej się mięsa kładzie na stoły
I tym jest większa proporcja ludzie - apteki i ludzie - kościoły
Wlewasz wódę w kubek, przezroczysty na herbatę Lipton...
Janusz Walczuk & Pedro - "Janusz Walczuk" Miałem w kurwę farta, urodziła mnie normalna matka
W domu nie było patoli, oprócz ryja darcia
Nawet jak się nie przelewała kaska
Wtedy nic tak nie cieszyło jak kolejna bramka
Po podaniu od Krystka,...
Avi & Louis Villain - "Pieta" Wychował mnie tylko jeden rodzic
Dom, praca - musiałaś to pogodzić
I udało Ci się to jak nikomu
No bo nigdzie się nie czułem tak jak u nas w domu
Tyle czasu nosiłaś mnie na rękach
Uczyłaś bym przed...
Paluch - "Gdybyś Kiedyś" Gdybyś kiedyś miała w planach odejść sama
I nie myśleć o mnie znów
Będę szedł wciąż po twoich śladach
By przynieść ogień gdy dopadnie ciebie chłód
Gdybyś kiedyś miała w planach odejść sama
I nie...