"RIVALDO" tekst piosenki
"RIVALDO"
Tak waliłem w szyję, że prawie uciąłem sobie łeb
Myślałem że jest okej a wszystko było złe, złe
Hajs jak klej, płynął [?]
And that's why, nie ma mnie wśród [?]
Pura vida, i nie zaczyna jak Dua Lipa (oh)
Potrzeba zmian (oh) dogrywka już trwa
Adoptowałem psa by mieć po co wstać
Nie wiem czy je widzi, ale dotykamy gwiazd
Dobry deszcz wie kiedy spaść, chcę tylko wrócić na start
Nie pamiętać żadnych ram, stworzyć siebie tak jak Kang
Znowu mam siłę wziąć nas stąd
Za mną już, za mną już, najtrudniejszy lot
Zostawiam, zostawiam, (mhm, mhm, mhm) jebać to
Znowu mam siłę wziąć nas stąd
Za mną już, za mną już, najtrudniejszy lot
Zostawiam, zostawiam, (mhm, mhm, mhm) jebać to
Czas można kupić, dlatego jestem w wytwórni
Jest garstka ludzi dla których bym wskoczył do studni
I jest cała masa na których wołania jestem całkiem głuchy
I mam z tym luzik, jak Zagłębie Lubin, ja to nie Łużyn, na wszystko faktury
Jak podaję rękę to ciągnę do góry lecz Ci nie obiecam że będzie na [?]
Czas mogę kupić, dlatego jestem w wytwórni
Chłopaki od wódy teraz biorą śluby, chłopaki od wódy teraz mają długi
A w życiu już nie chcę być drugi jak [?]
I klikam kalendarz, a nie kalkulator, i chociaż jest pełnia już potrafię zasnąć
I było w chuj długo, ale było warto, i teraz plażunia, Rivaldo, Sao Paulo
Znowu mam siłę wziąć nas stąd
Za mną już, za mną już, najtrudniejszy lot
Zostawiam, zostawiam, (mhm, mhm, mhm) jebać to
Znowu mam siłę wziąć nas stąd
Za mną już, za mną już, najtrudniejszy lot
Zostawiam, zostawiam, (mhm, mhm, mhm) jebać to
- AZLyrics
- J
- Jan-Rapowanie Lyrics
You May Also Like
olszakumpel - "krzyż" Śmieję się ze wszystkimi
Płaczę sam w ciszy
Gdy znów dałem cząstkę siebie
Ale jak zwykle na darmo
Składam kciuki w mały krzyżyk
Może Bóg w końcu usłyszy
Że chcę życia zasmakować
Nie się kurwa na nie...
Quebonafide - "ASPARTAM" Napój pełen aspartamu, strasznie mi się chciało pić
Z tobą czuje się jak w raju, jest jak miało być
(śmiech) Nie wiem co to miało być
To jakaś przesada pieprzona
Lalalalalalala
Robię w mikrofali...
Vkie - "CZAS CIĘ GONI" (I don't mind...)
(Gmeniu)
(Take your time...)
Mówisz: "Take your time", ale czas cię goni (Tik-tak, tik-tak, tik-tak)
Szlaufy, zdziry, wóda, tonic
Nagle fart Ci spierdala z dłoni
Mam czek i lubię...
Chivas - "szafka w małym pokoju" (To życie jak tak szybkie)
To życie jak tak szybkie
Ciągle się wyprzedzamy
Parę razy zapomniałem o kierunkowskazie
I tak sobie pomyślałem, że na wszelki wypadek spisze testament
Na wszelki wypadek ci...
Tymek - "Semantyka" To semantyka serc jest
To sam utykam w niej
Wiem, bo mogę pójść z nią
Kocham jej podejście
Oddycham powietrzem tym samym co zechcesz
Za tobą pobiec, Jo
Za tobą mogę skoczyć w ogień
Noga na nogę ty...