"RIVALDO" tekst piosenki

"RIVALDO"

Tak waliłem w szyję, że prawie uciąłem sobie łeb
Myślałem że jest okej a wszystko było złe, złe
Hajs jak klej, płynął [?]
And that's why, nie ma mnie wśród [?]

Pura vida, i nie zaczyna jak Dua Lipa (oh)
Potrzeba zmian (oh) dogrywka już trwa
Adoptowałem psa by mieć po co wstać
Nie wiem czy je widzi, ale dotykamy gwiazd

Dobry deszcz wie kiedy spaść, chcę tylko wrócić na start
Nie pamiętać żadnych ram, stworzyć siebie tak jak Kang

Znowu mam siłę wziąć nas stąd
Za mną już, za mną już, najtrudniejszy lot
Zostawiam, zostawiam, (mhm, mhm, mhm) jebać to
Znowu mam siłę wziąć nas stąd
Za mną już, za mną już, najtrudniejszy lot
Zostawiam, zostawiam, (mhm, mhm, mhm) jebać to

Czas można kupić, dlatego jestem w wytwórni
Jest garstka ludzi dla których bym wskoczył do studni
I jest cała masa na których wołania jestem całkiem głuchy
I mam z tym luzik, jak Zagłębie Lubin, ja to nie Łużyn, na wszystko faktury
Jak podaję rękę to ciągnę do góry lecz Ci nie obiecam że będzie na [?]

Czas mogę kupić, dlatego jestem w wytwórni
Chłopaki od wódy teraz biorą śluby, chłopaki od wódy teraz mają długi
A w życiu już nie chcę być drugi jak [?]
I klikam kalendarz, a nie kalkulator, i chociaż jest pełnia już potrafię zasnąć
I było w chuj długo, ale było warto, i teraz plażunia, Rivaldo, Sao Paulo

Znowu mam siłę wziąć nas stąd
Za mną już, za mną już, najtrudniejszy lot
Zostawiam, zostawiam, (mhm, mhm, mhm) jebać to
Znowu mam siłę wziąć nas stąd
Za mną już, za mną już, najtrudniejszy lot
Zostawiam, zostawiam, (mhm, mhm, mhm) jebać to


You May Also Like
olszakumpel - "krzyż" Śmieję się ze wszystkimi Płaczę sam w ciszy Gdy znów dałem cząstkę siebie Ale jak zwykle na darmo Składam kciuki w mały krzyżyk Może Bóg w końcu usłyszy Że chcę życia zasmakować Nie się kurwa na nie...
Quebonafide - "ASPARTAM" Napój pełen aspartamu, strasznie mi się chciało pić Z tobą czuje się jak w raju, jest jak miało być (śmiech) Nie wiem co to miało być To jakaś przesada pieprzona Lalalalalalala Robię w mikrofali...
Vkie - "CZAS CIĘ GONI" (I don't mind...) (Gmeniu) (Take your time...) Mówisz: "Take your time", ale czas cię goni (Tik-tak, tik-tak, tik-tak) Szlaufy, zdziry, wóda, tonic Nagle fart Ci spierdala z dłoni Mam czek i lubię...
Chivas - "szafka w małym pokoju" (To życie jak tak szybkie) To życie jak tak szybkie Ciągle się wyprzedzamy Parę razy zapomniałem o kierunkowskazie I tak sobie pomyślałem, że na wszelki wypadek spisze testament Na wszelki wypadek ci...
Tymek - "Semantyka" To semantyka serc jest To sam utykam w niej Wiem, bo mogę pójść z nią Kocham jej podejście Oddycham powietrzem tym samym co zechcesz Za tobą pobiec, Jo Za tobą mogę skoczyć w ogień Noga na nogę ty...