"STONE ISLAND" tekst piosenki

"STONE ISLAND"

Nie skończył najgorzej ten Golden Boy
Choć się nieraz poślizgnąłem tak jak Gerard
Jestem gdzieś pomiędzy prof i top
Ale mam dobrego menadżera
Zgarnąć hajs i wrócić już do siebie, tak jak Neymar
Groteska nie Gorecka i nie desam tylko PayPal
Znów odpalam racę i niech robią kurwy zdjęcia
Ja zdejmuję kominiarę, jestem w tym prawie od dziecka

Stone island, Cole Palmer
Niepozorny wygląd, ale top striker
Idę z Szymkiem po mistrzostwo tak jak John z Frankiem
Robimy to z braciakiem, Brożek, Piotr, Paweł (yo)

Jestem tym typem od czarnej roboty
Ale to na mnie przychodzą stadiony
Bez błysku fleszy zapełniam gabloty
Oni [?], a ja [?]

I obracam się plecami jak The Poznań
Już minąłem metę, Ty zostałeś w blokach
Źle życzyłeś, lepiej nie wchodź na flashscore'a
Vamos Força, krzyczę Vamos Força

I obracam się plecami jak The Poznań
Już minąłem metę, Ty zostałeś w blokach
Źle życzyłeś, lepiej nie wchodź na flashscore'a
Vamos Força, krzyczę Vamos Força

Gogle na łbie, chociaż nie jestem narciarzem
Ona robiła Ci pranie, zostawiła patkę
Jak gram trasę, szalikowcy wykupują karnet
Już nie frekwencja jak okręgówka w styczniu, w czwartek (yo)
Kiedyś tylko zmienić Kipsty na te Mercuriale
Dzisiaj jak nie siedzę w loży, znaczy, że nie chciałem (oh)
To nie Lama Sia, tylko orlik w lecie (yo)
Wpierdalam się wślizgiem, jestem Darren Fletcher (oh)
Trochę polatałem jak John Arne Riise
Z życiem więcej dzwonów, niż na multilidze
Kumpel zrobił numer na ostatnią Fifę
Mam paru ziomów [?] to dajcie Wisłę

Rzucam velo, na nerwach gram trenerom
Rzucam velo, gwiżdżą, to biorą na serio
Rzucam velo, mmm
Rzucam velo (na nich kurwa!)

I obracam się plecami jak The Poznań
Już minąłem metę, Ty zostałeś w blokach
Źle życzyłeś, lepiej nie wchodź na flashscore'a
Vamos Força, krzyczę Vamos Força

I obracam się plecami jak The Poznań
Już minąłem metę, Ty zostałeś w blokach
Źle życzyłeś, lepiej nie wchodź na flashscore'a
Vamos Força, krzyczę Vamos Força