"SZKIELET" tekst piosenki

"SZKIELET"

Ye- ye- ye- yeah
Yo

Za mało towarzyski, żeby tworzyć jakiś movement
I paradoksalnie to chyba gromadzi tych wokół mnie
Straciłem trochę fanów, bo nie zostaliśmy kolegami
Trochę osób mnie szanuje za to wyznaczanie granic

Męczą mnie tłumy, męczy każde większe grono
Jak się umawiam z tobą, to chcę spędzić czas z tobą –
Żadnych nowych kumpli, rzadko też widuję starych
I nie wychodziłem z chaty po wyprowadzce z Warszawy

Mam w swoim świecie cały szkielet do budowy, wiesz?
Stary zburzyłem, przysypały tony gruzu mnie
Mam tylko ręce i walczę o każdy oddech
Może wciąż jestem na dole, ale już przebija słońce

Gdy się odkopię, pozostanie wybrać mądrze:
Który z kamieni był ok, a który rozpierdolić w proch
Ej, muszę się poukładać w całość –
Stara nie była tak trwała, jak mi się zdawało

Wyjść na scenę, nagrać płytę – robiłem to tyle razy
Czemu teraz aż tak trudno jest mi się na to odważyć?
Mam w sobie tyle złych emocji, kurwa, czemu tak?
Przecież wszystko mam...

Jeśli jeszcze raz to dźwignę, to będę dla siebie wielki
Nigdy się nie dowiesz, ile bagna weszło w krew mi
Nigdy nie zrozumiesz, jaki to jest dla mnie śmietnik
Ile razy?
Jeszcze raz, ej
Jeśli jeszcze raz to dźwignę, to będę dla siebie wielki
Jeśli jeszcze raz to dźwignę, nie dam się temu rozpieprzyć

Koniec


You May Also Like
Qry - "DUCH" Wielka cisza, a każdy jest głośno Chyba właśnie tak smakuje samotność Wkoło tylu ludzi, a ja czuję się sam (Hooo...) Całkiem sam... (Ah, ej) I znowu czuję, że nikt nie rozumie mnie To będzie numer o...
Hodak & 2K - "Nieważne" Pamiętasz tekst? Nie patrz się tak na mnie, bo mnie stresujesz Jesteś w mojej wyobraźni Chcę Cię na zawsze Nie tylko doraźnie, wiesz Weź mnie na poważnie Później weź mnie gdzie chcesz To nieważne...
Young Multi - "Warszawa Nocą" Znowu to samo Warszawa nocą, jadę przez miasto Nie znam syrenki, lecz ruszam się żwawo Telefon uciska mi kieszeń, dzwoni znowu ten iPhone (halo) Znowu ten słodki głos, ku pamięci ciągle sięgam Nie...
Sentino - "Biznesmenel" Wstaje rano sobie nagrywam piosenkę Wydzwaniam dupę pod którą Ty ruchasz rękę U Ciebie zejście, u Ciebie znów gołębie serce U mnie becel, u mnie znowu cierp i znowu lecę Przez osiedle toczą się...
Kuban, FAVST & Pezet - "różnie to było" Różnie to było, a się mamy okej Jakby nas się pytali, to nie było tam łez Pal, kręć - pomaga, wiem To co gorsze za nami, no i mamy co jeść Różnie to było, a się mamy okej Jakby nas się pytali, to...