"SZKIELET" tekst piosenki
"SZKIELET"
Ye- ye- ye- yeah
Yo
Za mało towarzyski, żeby tworzyć jakiś movement
I paradoksalnie to chyba gromadzi tych wokół mnie
Straciłem trochę fanów, bo nie zostaliśmy kolegami
Trochę osób mnie szanuje za to wyznaczanie granic
Męczą mnie tłumy, męczy każde większe grono
Jak się umawiam z tobą, to chcę spędzić czas z tobą –
Żadnych nowych kumpli, rzadko też widuję starych
I nie wychodziłem z chaty po wyprowadzce z Warszawy
Mam w swoim świecie cały szkielet do budowy, wiesz?
Stary zburzyłem, przysypały tony gruzu mnie
Mam tylko ręce i walczę o każdy oddech
Może wciąż jestem na dole, ale już przebija słońce
Gdy się odkopię, pozostanie wybrać mądrze:
Który z kamieni był ok, a który rozpierdolić w proch
Ej, muszę się poukładać w całość –
Stara nie była tak trwała, jak mi się zdawało
Wyjść na scenę, nagrać płytę – robiłem to tyle razy
Czemu teraz aż tak trudno jest mi się na to odważyć?
Mam w sobie tyle złych emocji, kurwa, czemu tak?
Przecież wszystko mam...
Jeśli jeszcze raz to dźwignę, to będę dla siebie wielki
Nigdy się nie dowiesz, ile bagna weszło w krew mi
Nigdy nie zrozumiesz, jaki to jest dla mnie śmietnik
Ile razy?
Jeszcze raz, ej
Jeśli jeszcze raz to dźwignę, to będę dla siebie wielki
Jeśli jeszcze raz to dźwignę, nie dam się temu rozpieprzyć
Koniec
- AZLyrics
- J
- Jan-Rapowanie Lyrics
You May Also Like
Qry - "DUCH" Wielka cisza, a każdy jest głośno
Chyba właśnie tak smakuje samotność
Wkoło tylu ludzi, a ja czuję się sam (Hooo...)
Całkiem sam... (Ah, ej)
I znowu czuję, że nikt nie rozumie mnie
To będzie numer o...
Hodak & 2K - "Nieważne" Pamiętasz tekst?
Nie patrz się tak na mnie, bo mnie stresujesz
Jesteś w mojej wyobraźni
Chcę Cię na zawsze
Nie tylko doraźnie, wiesz
Weź mnie na poważnie
Później weź mnie gdzie chcesz
To nieważne...
Young Multi - "Warszawa Nocą" Znowu to samo
Warszawa nocą, jadę przez miasto
Nie znam syrenki, lecz ruszam się żwawo
Telefon uciska mi kieszeń, dzwoni znowu ten iPhone (halo)
Znowu ten słodki głos, ku pamięci ciągle sięgam
Nie...
Sentino - "Biznesmenel" Wstaje rano sobie nagrywam piosenkę
Wydzwaniam dupę pod którą Ty ruchasz rękę
U Ciebie zejście, u Ciebie znów gołębie serce
U mnie becel, u mnie znowu cierp i znowu lecę
Przez osiedle toczą się...
Kuban, FAVST & Pezet - "różnie to było" Różnie to było, a się mamy okej
Jakby nas się pytali, to nie było tam łez
Pal, kręć - pomaga, wiem
To co gorsze za nami, no i mamy co jeść
Różnie to było, a się mamy okej
Jakby nas się pytali, to...